Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jelent valami, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelent valami, hogy egy lánynak facebookon mi a borítóképe?

Figyelt kérdés

Ezt:

[link]

vagy ezt:

[link]


a borítóképet, milyen belső érzésekkel teli lányok teszik ki? vagy mire vágynak? vagy mit várnak másoktól?


olyanoktól kellene válasz leginkább, akiknek valamelyik a kettő közül kint van, és hogy mit éreztek...



2013. okt. 9. 17:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Feltűnési viszketegség, meg "én más vagyok, mint a többiek" mánia...
2013. okt. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Mindenféle borítóképet kiraknak és nincs semmihez semmi köze...
2013. okt. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Az elsőn röhögtem, szimpatikus. A második agymosott tömegterméknek tűnik.
2013. okt. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Egyébiránt egyetértek az előttem szólókkal.
2013. okt. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Tömegtermék.
2013. okt. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

gondoltam én is arra hogy "én más vagyok mint a többiek"

de nemtudom mik is :D

szerintem aki ilyet kitesz, az vágyik egy hiper szuper mindenben kiváló pasira, de közben ez ribike. igazam lehet szerintetek?

2013. okt. 9. 17:36
 7/12 anonim ***** válasza:

A facebook egy színház , mindenki teszi az agyát , játssza a szerepét , csak nagyon kevés ember adja önmagát. Szóval szerintem egy borítókép alapján még nem lehet túl sok következtetést levonni (azért a 2. képen elmosolyodtam :D)


20F

2013. okt. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Na, csodásan megfogalmaztam. Most vettem észre, hogy felcseréltem az előző kommentben a dolgokat. A második kép a szimpatikus, közel sem az első. Pardon.
2013. okt. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ezek a borítóképek tipikus tömeg cuccok. Szerintem is csak annyi, hogy azt hiszik emiatt mások, közben pedig ők is ugyan olyanok, mint a többi lány.


Én személy szerint magamnak készítek borító képeket, nem pedig itt-ott talált képeket rakok ki, de ettől nem érzem másnak magam, csak jó érzés, hogy egyedi :)

2013. okt. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem a második van kinn, az egyik barátom tette ki, pedig nem ezt kértem.

De én meg olyan béna vagyok hozzá, hogy nem tudom megváltoztatni.

2013. okt. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!