Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudom ezt eldönteni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom ezt eldönteni?

Figyelt kérdés

Még középiskolában volt egy osztálytársam,akit nagyon szerettem,de nem lett belőle semmi,csak szenvedés érettségiig.Arra jöttem rá,hogy még mindig nagyon szeretem.


Viszont most az iskolában megismerkedtem egy lánnyal,akivel egyre közelebbi kapcsolatba kerülünk.Ahogy viselkedik,az alapján azt mondom,hogy tetszem neki és ez fordítva is igaz.

Viszont nagyon hasonlít arra a lányra,aki középiskolában volt osztálytársam.És a probléma ezzel van.Nem tudom,hogy azért vonzódom hozzá,mert nagyon hasonlít rá,vagy tényleg tetszik.


Ha esetleg lenne belőle valami komoly dolog,akkor nem lenne előnyös,ha csak a nagy hasonlóság miatt kedvelném.Elég törékeny és érzékeny lány...


Bocs a hosszú és bonyolult leírásért.



2013. okt. 9. 21:03
 1/1 anonim ***** válasza:
sztem probald ki. lehet h ezt a lanyt kozelebbrol megismered es rajossz h ot jobban szereted. h nem akk minel gyorsabban szakits, huzni a dolgot nem erdemes mer csak nagyobb lesz a balhe..
2013. okt. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!