Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy rocker fiú leállna egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy rocker fiú leállna egy "édi-bédi" lánnyal?

Figyelt kérdés

Úgy értem, komoly kapcsolatra.

(17 évesek)



2013. okt. 9. 21:33
1 2
 1/11 Tarnolf ***** válasza:
Leállna. Már ha én lennék az illető :P
2013. okt. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
61%
17 évesek közt rengeteg komoly kapcsolat szövődik:DD a kérdésed már itt megbukott. de ha esetleg volna kivétel,akkor egyénfüggő. honnan tudjuk hogy leállna e egy rocker egy édi bédivel? kérdezz meg egy rockert basszus:DDDD
2013. okt. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Zakathol ***** válasza:
Én látásból ismerek egy párt akik pont ilyenek. A srác egy metálbandának az énekese, ketrecharcol meg minden, a csaj meg egy aprócska kis szőke. Mondjuk annyira nem az a tipikus barbie p1csa, de azért kellő a kontraszt kettejük között :D
2013. okt. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Azért ez ennél egy picit bonyolultabb, de szerintem a ti korotokban nem sok rá az esély.
2013. okt. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 BlackSword ***** válasza:
A ti korotokban biztos nem...
2013. okt. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Miért gondoljátok, hogy nem?
2013. okt. 9. 21:59
 7/11 anonim ***** válasza:
annak idején én is levettem a bakancsot egy lány miatt. 4 éve volt, most szakítottunk, de abszolút nem bántam meg, sőt! azóta könnyebb az ismerkedés is. a zenei stílusom megmaradt, csak kifelé nem mutatom, nem mondják hogy "deviáns" vagyok
2013. okt. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 BlackSword ***** válasza:
Én is levettem már rég a bakancsot, sőt, inget, sportzakót hordok leginkább fekete farmerrel, sportcipővel... De belül ugyanaz maradtam... Az ilyen tündibündi "édi-bédi" csajoktól attól még ma is a hányinger fog el... már bocsi...
2013. okt. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Rocker vagyok, nálam attól függ, mit jelent az "édi-bédi". Ha azt, h aranyos, tündéri teremtés vagy, akkor igen. Ha azt, h plázacica vagy, és minden cuccod rózsaszín meg helókittis, akkor menekülnék előled. Mondjuk hozzám kicsit fiatal lennél :)
2013. okt. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem vagyok az a tipikus rocker, de régebben nagyjából annak néztem ki. Nem vagyok egy érzelgős típus, motorozok, stb. A véleményem a következő:

A rocker/metálos csajok sose jöttek be, viszont az aranyos, kicsi, vékony, kicsit p1csás alkatú lányokra azonnal felállt a dákeszom és feláll most is! Nem is bírom elképzelni magam ilyen acélcsajjal. Most is legszívesebben ilyen cukibb kaliberű lánnyal dugnék, de jó sokáig és keményen, húúú...

2013. okt. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!