Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk szerintetek égő ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk szerintetek égő ha egy lánynak szex közben szőrös a nemi szerve?

Figyelt kérdés
tom furcsa kérdés de nem tom hogy égő-e :S
2009. nov. 9. 21:45
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Nem kell olyan sűrűn borotválni és nem lesz szúrós...
2009. nov. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
11%

Azért érdekes: a férfitól el lehet várni a naponkénti borotválkozást. Aki nem teszi, az sültparaszt sudribunkó a nők szemében.


Szerintem a nőtől is el lehet várni, hogy szex előtt rendbetegye magát. Egy borostás nemiszerv ronda dolgokat tud csinálni szex közben... tehát vagy legyen teljesen sima, vagy maradjon annyi (és olyan hosszú) szőr rajta, ami már nem szúr.

2009. nov. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Én is sokat problémázom a borosta kérdésen,de a barátom azt mondta,hogy őt nem zavarja egyáltalán,sőt szereti is.:P


L/17

2009. nov. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
77%
ha meggyújtjátok, akkor égő
2009. nov. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
71%
Ha nem régóta vagytok együtt, akkor jó, ha mindig leszeded annyira, amennyire csak tudod. Meg neked is kényelmesebb így, és a barátodat sem zavarja. Viszont ha már egy ideje együtt vagytok van az úgy, hogy nincs idő teljesen lecsupaszítani, és akkor már úgysem az első benyomás a fontos, hanem az élvezet:) Szóval nem gáz.
2009. nov. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
30%

Amúgy a kérdés helyesen:

"problémás-e szex közben, ha egy lánynak szőrös a nemi szerve?"

Ez az égő, nem a szőr. Az, hogy még másodszorra sem sikerült megfogalmaznod, mit szeretnél kérdezni.


Meg se merem kérdezni, hány éves lehetsz. Ha már annyira szőrös, hogy borotválod is, akkor már illenék túl lenni az általános iskolán - akkor meg már ideje lenne, hogy rendesen tudnál magyarul és ki tudd magad fejezni.


A szexet még nem nagyon ajánlanám neked egy ideig. Előtte tanulni kéne, készülni az életre, ilyesmi...

2009. nov. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
8%
Nem gáz, mert mi férfiak úgy szeretjük, ha olyan szőrös mint egy medve és olyan büdös, mint egy görény!
2009. nov. 10. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
75%

Szex közben szőrös??? Miért utána kihullik?


Nem gáz egyáltalán, ha én eljutok a punciig akkor már nem akadok fenn azon sem ha köldöktől combközépig szőrös :)

Úgy vagyok a puncival mint a Gombóc Artúr a csokival. Ha nem tetszik legfeljebb szólok, nincs abban semmi.

2009. nov. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

köszi az értelmes válaszokat mára melyik az volt.

ja és 21 éves vagyok szóval elvégeztem bőven az általánost (ez annak a parasztnak szól amelyik kérdezte)

és bocs hogy rosszul fogalmaztam csak siettem.

2009. nov. 10. 17:14
 20/22 anonim ***** válasza:
35%
Huu mennyi paraszt.am en lany vagyok es sztem gaz.en legalabbis szegyelnem magamat.undoriito a szoros p*nci.:)
2009. nov. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!