Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon elcsesztem? Ki tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon elcsesztem? Ki tudom javítani ezt a fatális hibát?

Figyelt kérdés

tetszik egy pasi a suliból, idén elment egy másikba, de nem ez a lényeg, hanem, hogy én alapból nem mertem szóba elegyedni vele, és volt egy kamufacebookom a barátnőmmel, beléptem és beszélgettem vele, a kamufacebook fiú, és rátérnünk arra, hogy kik tetszik nekem, illetve a kamunak, és mondtam, h a sulijába jár, hogy hiteles legyek, magamat mondtam, és elkezdte hogy akkor ő szervez egy talit a kamufacebooknak és nekem, úgyis ismer engem, látásból, természetes nemet mondtam.

ez volt nyár elején, utána rám is írt, hogy hogy vagyok, meg ilyenek, és már tök jóba voltunk, és akkor ráírt a kamufacebookomra, hogy akkor mi van, és elkeztünk rólam beszélni, hogy így meg úgy, és lehet hogy túlságosan fényeztem magam, de elköszönt és ennyi... egésznyáron sehol semmi.

végül szeptemberben megtudtam, hogy elment és kész. csináltam magamnak egyéb okokból egy új facebookot, bejelöltem a pasit aki tetszik, visszajelölt de utána letiltott, lehet rájött, hogy én voltam az akivel jót beszélgetett? mit csináljak? próbálom elfelejteni... valaki tud erre valamit? tudom, hibáztam...

16/l



2013. okt. 10. 18:01
 1/9 anonim ***** válasza:
a barátnőd bemártott nála
2013. okt. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem, azt biztos hogy nem, nekem teljesen mebizható barátnőm, mindent tudunk egymásról, és nem lenne rá képes...
2013. okt. 10. 18:07
 3/9 anonim ***** válasza:
2 Ha te tudnád egyik másik mikre képes elájulnál. Igen valószínűleg alád tettek.
2013. okt. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
biztos, hogy nem, ebbe nem szeretnék bele menni. még esetleg mit tudnék csinálni?
2013. okt. 10. 18:16
 5/9 anonim ***** válasza:
Bízok benned, hogy kitudod javítani.
2013. okt. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a biztatást, de hogyan?
2013. okt. 10. 18:30
 7/9 A kérdező kommentje:
kérlek segítsetek, nem tudom mi legyen.
2013. okt. 10. 19:20
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ekkora hulyeseget en meg eletemben nem olvastam. Szerintem felejtsd el a fiut, lesz majd mas, akivel azert talan mar oszinte leszel - felteve, ha tanultal a hibabol.
2013. okt. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Persze, hogy tanultam, tudom, hulyeseg volt, banom is :(
2013. okt. 11. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!