Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Már az első mondattal elcseszt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már az első mondattal elcsesztem, hogyan hozzam helyre?

Figyelt kérdés
Egyik nap egy elég jó barátommal meg az ő haverjával találkoztam. Ők mindketten fiúk, én lány vagyok. Nagyon jót beszélgettünk, megbeszéltük a magánéletünket. Na és én kb. a tök elején elmondtam nekik, hogy 2 srác is randira hívott, és mindkettőt szeretem. Na és az este végére rájöttem, hogy az a 2 srác, aki elhívott. Nem is ismerem őket, viszont a 2 srác, akivel beszélgettem, nagyon szimpik nekem. Hogy javítsam ki magamat, hogy érezzék, kedvelem őket, és lenne esélyük?
2012. aug. 31. 19:59
 1/9 TOMAtm ***** válasza:
100%
k*rva....
2012. aug. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
RIBANCRIADÓ!
2012. aug. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Jelez a ribanc szenzorom.
2012. aug. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 ASOT ***** válasza:
100%
a fiatal tudatlan elme gondolatai...
2012. aug. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
de egyszerre mond el nekik, hogy mind2en tetszenek. Utána mehet a gruppen!
2012. aug. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mondd meg nekik hogy elmentél a randikra de mind a két partnerben láttad valamelyiküket!
2012. aug. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem bérelj ki egy stadiont, hívj nézősereget,fegyverezd fel őket és harcoljanak meg érted, amelyik győz vihet.

Ezt elcseszted csajszi,de ha nekik is ugyanennyi eszük van,még lehet esélyed "náluk"

2012. aug. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Beszélgess másik fiúkkal, akkor már őket fogod szeretni, probléma megoldva. Tinip*csa...
2012. aug. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egy gang bang partyt javasolnék, ott aztán kiválaszthatod a legjobbat.
2012. aug. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!