Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nem bírom megállni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nem bírom megállni. :D

Figyelt kérdés

Halihó!


A problémám az lenne, hogy folyton felmászkálok a barátom facebookjára, egyszerűen nem bírom megállni, hogy ne.:D Teljesen megbízom benne, az üzeneteit meg sem szoktam nézni, csak olvasgatom az ismerősei kiírásait, meg ilyesmi.:D Én sem értem, mi értelme ennek, ne kérdezzétek. Viszont utána bűntudatom van. A barátom tud erről, mert már kértem, hogy változtassa meg a jelszavát, de csak az volt a válasz, hogy felőle azt csinálok a facebookján, amit akarok. Így viszont tönkremegy a lelki békém, mert nincs önuralmam.:D Valami ötlet, hogy fogjam vissza magam? Előre is köszönöm!


Ui.: Tudom, hogy idióta a kérdés, és hogy elképesztő problémáim vannak, de nem akarok a pokolra jutni.:)


2013. okt. 11. 11:22
 1/9 anonim ***** válasza:

*felőle azt csinálok a facebookján, amit akarok.

Ez elég nagy gáz, mert ezek szerint van neki több is:D

Hú de ostoba az ilyen, hiszen saját maga mutatja meg:D

2013. okt. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
Most hagyd abba! A végén még félreértesz valami hülyeséget, féltékeny leszel, összevesztek és szakítotok! Megéri?
2013. okt. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

#-os


Mint pasi, ezt kikérem magamnak!

Nincs több facebookom és a párom bármikor belenézhetne, ha akarna. Az más kérdés, hogy őt nem érdekli és az övé sem engem.

2013. okt. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
39%

Te hülye vagy , de nagyon. isten ments egy ilyen lánytól.


gondolom még bőven 10-enéves vagy.

2013. okt. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Talán találj magadnak valami elfoglaltságot, mert úgy érzem, k**szottul unatkozol. Mivel nincs saját dolgod, ezért a máséval kötöd le magad. Próbáld meg magad hasznos létformává tenni a körforgásban, és ne a facebook előtt pazarold az életed.
2013. okt. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szólj neki hogy változtassa meg a jelszavát. Akkor már nem tudsz többet belépni, ha akarnál sem... :)
2013. okt. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha megváltoztatná a jelszavát, akkor nem őrülnél meg még jobban, hogy nem tudsz ránézni? :))

Eddig bizonyította, hogy nincs titkolnivalója az oldalon, akkor miért nem bízol benne? Ha szereted, akkor miért feltételezed róla a rosszat ezek után is?

2013. okt. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

#10: Pont az a probléma, hogy nem unatkozom. Suliba járok, dolgozom mellette, a héten például ez az egy szabad délelőttöm van (délután háromra megyek dolgozni). Nem órákat szoktam a facebookján tölteni, felnézek, végiggörgetem a hírfolyamot, ha érdekes kiírást/linket találok, megnézem. Szóval igen, annyiból igazad van, hogy szabad perceimben unaloműzőnek használom ezt.


#12: Bízom benne, nem feltételezek róla rosszat, de még ha így is lenne, tartom annyira értelmes embernek, hogy nem facebookon rendezné az ilyen dolgait, főleg úgy, hogy tudja, hogy fel szoktam rá mászkálni.:)


Igazatok van egyébként, debil vagyok.:) Valahogy megpróbálom visszafogni magam.

2013. okt. 11. 11:51
 9/9 A kérdező kommentje:
Bocsi, úgy látom, közben erre járt egy moderátor, úgyhogy a válaszaim nem azokhoz oda tartoznak, ahová beszámoztam őket. Azért remélem érthető.:)
2013. okt. 11. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!