Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem bírom megállni hogy...

Miért nem bírom megállni hogy egyek?

Figyelt kérdés

kész vagyok....soha nem szorultam diétára de a 2 gyerek születése után rajtam maradt 15 kg plusz.

már 5 hete diétázok, 3 kg ment le....de számomra nagyon nehéz...szenvedek mint a kutya...

Ha vendégségbe megyünk és ott van előttem nem bírom megállni hogy ne egyek.

Sokszor úgy érzem nem is eszek ha nem azt eszem amit kívánok :S

mit csináljak???hogy küzdjem le ételek utáni vágyam? Ráadásul szakács vagyok :S

Tudom, hogy lelki oka van...gyerek koromban sokszor napokig nem volt mit enni :(


2013. jan. 25. 22:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem attól fogysz le ha nem eszel, meg az is fontos, hogy diéta alatt mit értesz. Nyilván mindenből ehetsz, de sokkal kevesebbet pl az olyan kajákból ami túl zsíros, olajos stb. Vendégségben is ha eszel két kanálnyit ebből abból nem fogsz másnapra 2 kilót hízni. Ez önkínzás..

Ha van időd heti 3x akár mozoghatnál is és akkor gyorsabban lemenne a felesleg.

2013. jan. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az a különbség, hogy ma viszont tudsz mit enni, sőt: tudsz zöldségeket, gyümölcsöket, húsokat enni.


Mi a probléma? Cukrot akarsz enni? Mert ha húsokkal vagy zöldségekkel jóllaksz, az a fogyásodat nem fogja gátolni..!

2013. jan. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!