Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lengyel lányok sokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lengyel lányok sokkal elfogadóbbak, kevésbé felszínesek, mint a magyarok?

Figyelt kérdés

Beszélgettem tényleg nagyon szép, vonzó lengyel lányokkal. Nem vagyok egy jóképű srác, de nagyon kedvesek, közvetlenek, érdeklődőek voltak a legtöbben. Egyesek meg is jegyezték, hogy milyen "handsome" vagyok. :D Szóval tök pozitív élmény volt.

Ugyanilyen kvalitású magyar lányok viszonyt rögtön, nagyon bunkón lepattintanak. Leszarják, hogy ki és mi vagyok.


A lengyel lányoknál ez a "külföldi faktor" (tehát ami idegen, az mindig izgalmasabb), vagy pedig a hazai lányok ilyen felszínesek?


(nem kívánok általánosítani: nyilván nagyon sok kivétel van mindkét oldalon; ezek csak az én tapasztalataim!)



2013. okt. 11. 14:32
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Külföldön dolgozom, itt tele van minden lengyelekkel. Utolsó három csajom lengyel volt, mindhárom egy belülről aszott kis csitri. Ugyanakkor az ágyban hatalmas dög volt mind, és tényleg gyönyörű néhányuk
2013. okt. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
A lengyeleknél legalább annyi az anyagias felszínes csitri, mint nálunk.
2013. okt. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
26%
...és minden magyar szereti a babgulyást!
2013. okt. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#3 - javaslom, hogy a jövőben olvasd el a kérdés utolsó mondatát is, mielőtt hülyeségeket írsz.
2013. okt. 11. 16:35
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A lengyel csajok manapság nagy ívben tesznek a külföldi faktorra, de az tapasztalat hogy arányaiban kisebb eséllyel botlasz bele agyhalottakba, amikből azért nincs hiány náluk sem. Egyszóval érdemes keresni a társaságukat ha ismerkedni akarsz mert általában szépek és értelmesek, de az se nem előny se nem hátrány hogy magyar vagy.
2013. okt. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%
Minden kelet európai nép lánya szép.
2013. okt. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
60%

Honnan tudod, ok hogyan viselkednek a lengyel fiukkal? Te nekik kulfoldi vagy. A magyar lanyoknak meg a nem magyar a kulfoldi, exotikum. Nekem sem magyar baratom van, de volt az is. Es ha egy lanyhoz mar 20 an mennek oda telefonszamot kerni (esetleg kozben van baratja, vagy szerelmi banata van), az elegge idegesito tud lenni.


Kulfoldon dolgozo lengyelek nyilvan lazabbak, ott jobban keres az ember. Mondjuk nincs bajom a lengyelekkel, de azert a tapasztalatom azt mutatja, hogy elegge diplomatikus, nem tul oszinte emberek akikkel eddig talalkoztam. (meg eleva szlavoknal azt taapsztalom, hogy ilyenek, mert ok nagyon osszetartanak, es a tobbi nep nekik csak kivulallo).

2013. okt. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, te milyen lengyel csajokkal találkoztál, de ez alapján nem lehet általánosítani, nyilván az alapján sem, amit mások mondanak.


Én Angliában élek évek óta, rengeteg lengyel él kint, dolgoztam velük és beszéltem is velük.


Ha itt találkozol lengyel nőkkel, azok nemhogy nem lettek volna veled közvetlenek, szóba se álltak volna veled, vagy ha igen, azt is bunkó módon teszik.


Egyik melóhelyen volt egy helyes magyar srác de többségben lengyelek, egyik lengyel csajnak se kellett, saját maguk béli de ronda lengyel srácokkal kezdtek.


Én nem hinném, hogy elfogadóbbak és kevésbé felszínesek lennének, sőt. Nagy részük elég bunkó, beképzelt, modortalan, hazug, sunyi, kétszínű.

Ha van is köztük kedves, érdekből teszi, de bármikor hátba döf.

Egyik angol ismerősöm aki szintén dolgozott lengyelekkel, mondta hogy az volt a benyomása a lengyel nőkkel, hogy kihasználnak mindekit, csak a saját érdekeiket nézik, mindenkit csak használnak, nem számít nekik senki. Egyre többet és többet akarnak.


Szerintem még rosszabbak is mint a magyar lányok.


Persze kivételek itt is akadnak, találkoztam már rendes lengyel nővel, de az ritka.


Sajna legtöbbjük számító.


És nem olyan szépek, mint amilyennek tűnnek, csak rengeteg sminkkel tűnnek annak, anélkül nem nagy számok.


Ritka amelyik tényleg szép.


De ezt aláírom, tényleg összetartanak, támogatják, segítik egymást. Semmilyen más nemzetet nem képesek elviselni, minden más nemzetiságűt kifúrnak, kicsinálnak, de egymásnak segítő kezet nyújtanak.


Összetartásban lenne mit tanulni tőlük.

2018. febr. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!