Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek a lengyel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a lengyel pasikról?

Figyelt kérdés

Ma találkoztam egy sráccal aki nagyon tetszett, kiderült hogy Lengyelországból érkezett.

Lefagytam, alig tudtam tőle valamit kérdezni, nagyon égő de nekem teljesen kimaradt mind töri mind kulturális téren Lengyelország.

Így utólag sztereotip véleményekre lennék kíváncsi, mert itt igyekszem egy gyorstalpalót nyomni a gép előtt de nem megyek vele sokra.


2013. febr. 1. 22:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
Hallottál már a Lengyel-Magyar barátságról? Ha kimész Lo.-ba és megtudják hogy magyar vagy, nem veszik rossz néven :) Én simán belevágnék.
2013. febr. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
Több évszázada baráti nép.Sok párhuzam van népeink történelme közt,sok önkéntes harcolt egymás szabadságharcaiban stb.
2013. febr. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Benyomsz neki egy Kubicát és már sínen is vagy :D
2013. febr. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszönöm
2013. febr. 1. 22:53
 5/11 AndreaMariann ***** válasza:
78%

Roppant kedves emberkék,többször jártam ott,édesanyám testvére oda ment férjhez,a fiai és a rokonság mind-mind egyrészt hagyománytisztelőek,igazi katolikus nép.:)

Olyan barátságosak,hogy csak na.:)

És magasak is,az unokatestvéreim mindketten 2 méter fölött vannak,pedig fiatalabbak nálam.

Imádnivalóak a lengyelek.:)

2013. febr. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Lengyelországban élek és én azért így kollektíven a lengyelekre nem mondanám, hogy nagyon aranyosak.. Hatalmas ország és szinte minden nagyobb városnak megvan a maga jellegzetessége, stílusa, kultúrája. Csak hogy párat említsek:

Varsó: a pénz beszél, legtöbben karrieristák, általánosságban véve ridegek, utálják a krakkóiakat

Krakkó: a város történelme miatt (is) ők a többi lengyelnél lengyelebbnek érzik magukat és borzalmasan pükhendiek, utálják a varsóiakat

Wrocław: a város jelentős része az elvesztett keleti területekről lett odatelepítve a II. v.h. után, elég barátságosak, és eléggé pedánsak (valamit megőrzött a város a német múltjából)

Katowice: ipari és bányászati kp, nagyon kedves, vidám, vendégszerető emberek, de a sziléziai temperamentum egy külön fejezetet érdemelne


A srácokról meg.. hmm, összességében nem mondanám, hogy helyesek, mert nagyon soknak kemény szláv vonásaik (halfej) vannak, de akad köztük jóképű is. Mellesleg a gdański srácok híresek arról, hogy nagyon magasak.

2013. febr. 8. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm nektek is, huhhúúú, ez az utolsó válasz nagyon kíváncsivá tett. Remélem lesz alkalmam nekem is személyes tapasztalatokat gyűjtenem. Ezek nagyon érdekes dolgok
2013. febr. 14. 23:24
 8/11 anonim válasza:
Eddig csak néhánnyal dolgoztam együtt, senkihez nem szóltak a többi lengyelen kívül, egyáltalán nem voltak barátságosak. Magyarul nem tudtak de meg se akartak tanulni :/
2013. máj. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Viszont ismertem egy krakkói pasit aki nem csak hihetetlenül jóképü (40 valahány éves de kb 35-nek néz ki) világosszõke és sportos hanem a stílusa se az általam megszokott antiszoc lengyel pasi viselkedés (ld fenn) hanem közvetlen, aranyos és vicces. Ö a kivétel ,:D
2013. máj. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nagyobbat ütnek mint a magyarok.
2013. máj. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!