Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz hogy amíg nem nyílok meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz hogy amíg nem nyílok meg nem lesz senkim? L18

Figyelt kérdés
Eléggé zárkózott és csendes vagyok a fiúkkal. De idővel már jobb, eddig 1srác se várta meg h kinyíljak nem is csinlt semmit. Elvileg nem vagyok csúnya. De ha a fiúk megkapnak olyan lányt akiért nem kell küzdeni akkor értem se fognak küzdeni,mert minek. Szerintetek hogy nyiljak ki?

2013. okt. 11. 20:13
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
küldj képet:)
2013. okt. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat. Akkor leeht h az apáca életmódot választom:D

De azért ha nagyon kevés is de van valamennyi srác szerintetek akinek lenne türelme megismernie?

2013. okt. 11. 20:24
 13/20 anonim ***** válasza:
Vannak olyan srácok nyugi. Én is elég türelmes vagyok. Szóval biztosan találsz olyat aki kitudja várni azt,hogy megnyílj.
2013. okt. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 csabesz007 válasza:
Találsz olyat hidd el, én is ebbe a csapdába estem. 2éve küzdök a csajért nem adtam fel semmi sem. Már megnyílt elvagyunk tök happy minden, erre benyögte hogy legyünk barátok -,- na köszi, szóval sokáig se tartogasd mert utána más irányba megy el a kapcsolat. De egyébként meg érezni kell mikor kinek hogy lehet megnyílni, én tudom hogy kicsit hibás vagyok mert nem határozottan csináltam, mikor meg igen elfordult tőllem szóval ha jól csinálod, akkor lesz értelme hogy küzdjenek érted
2013. okt. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
kedves srácok lehettek:) remélem találkozok egy ilyennel mint ti:)
2013. okt. 11. 20:40
 16/20 csabesz007 válasza:

Ha nem adod fel, és kitartó vagy persze ne túl rózsaszínes legyen :)

akkor találni fogsz csak megfelelően kell használni bizonyos törvényeket :)

egyébként :) 20/f ez lemaradt az előbb

2013. okt. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Én türelmes vagyok HA kapok visszajelzést.

De ha te direkt kerülöd a fiút,nem nézel rá,nem beszélgetsz vele,nem mutatod ki a vonzalmad akkor azt fogja hinni hogy nem érdekel és nem "zaklat" tovább-jogosan.

Te szívesen beszélgetsz olyannal aki szemlátomást tesz a fejedre?

2013. okt. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

17-es vagyok.


17/F

2013. okt. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 Kálium-klorát ***** válasza:
Nos, mi a helyzet ?
2015. máj. 24. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Sehogy
2021. nov. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!