Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan budapesti 20 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan budapesti 20 év körüli fiú aki szűz és nem megy jól neki a csajozás vagy valamilyen fizikai, lelki, szellemi problémájából adódóan kerülik a lányok?

Figyelt kérdés

Én ilyen fiú vagyok.

Nincs kedvetek dumálni erről és valamilyen megoldást keresni erre a problémára?

Nem tudom, találkozhatnánk és elmehetnék valahová...mit tudom én...ahol velünk egykorú lányok vannak és segíthetnénk, bátoríthatnánk egymást...hátha valamelyikünknek összejönne 1 lány.

Egységben az erő!!!


Na mit szóltok...itt vagytok...vannak egyáltalán itt ilyenek...akik Budapesten élnek?


2013. okt. 11. 21:04
 1/5 anonim ***** válasza:
ne lelkizzetek, hanem csajozzatok :D együtt könnyebben megy
2013. okt. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez a leírás rám illik. Az én problémám lelki. Írhatsz nyugodtan beszélhetünk.
2013. okt. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem vagyok pesti, de másutt sem jobb a helyzet.

Az ok pedig ugyanaz, ami a többieknél: nincs zseton, nincs sportkocsi.

2013. okt. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem mindhárom összejött. Fizikai, mert alacsony, csúnya fejű vagyok, ráadásul pénzem sincs, munkanélküli vagyok. Lelki, mert 26 éves szűzként már teljesen depressziós vagyok és barátaim sincsenek, a szociális fejlődésem megrekedt a tinédzserkor kezdetén, emiatt gátlásos és félénk is vagyok.


És végül szellemi, mert a szellemvilág bizonyára gyűlöl valamiért nagyon, mivel ezzel büntet.

2013. okt. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A szüzességeteket könnyen elveszíthetnétek.


Egy kedves fizetős lány tuti segít, és amennyibe ez kerülne még nem olyan összeg, amit ne lehetne összespórolni.

2013. okt. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!