Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj velem?

Figyelt kérdés

16 éves srác vagyok, és nem tudom mi a baj velem.

Életemben először vagyok szerelmes ami 99%, hogy beteljesületlen lesz. Először tök jó volt, azt hittem én is bejövök Neki, de úgy látszik mégsem...

Nem értem miért nem ad egy esélyt. Kedves vagyok vele, udvarias, normális, de nem is az a begyepesedett segg, én is szoktam hülyülni, haverokkal marháskodni, tehát az a bizonyos "szürke kisegér" sem vagyok.

De a lányokkal mindig kedves vagyok, próbálok jófej lenni velük, megértő és segítőkész, mégsem mutatnak érdeklődést felém.

Lehet a külsőmmel van a baj? Pedig nem vagyok kövér/hájas, 185 cm magas vagyok, és lehet, hogy nem vagyok jóképű, de szerintem annyira ocsmány fejem sincs... vagy már aki átlagos kinézetű, az sem kell nekik? Nem az ilyen bombázó, nagyképű plázacicáknál szoktam próbálkozni.

Eléggé el vagyok keseredve, úgy érzem nem kellek senkinek, tudom, hogy még fiatal vagyok, és hogy másnak 20-25 éves koráig sem sikerül, de nagyon félek, hogy velem is ez lesz. Eléggé rosszat érzek...

Mi lehet a baj velem? Korombeli csajok véleményére kíváncsi vagyok, de mindenkitől várok választ, akinek van valami ötlete/tanácsa.

16f



2013. szept. 1. 21:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Senki sem lehet mindenki esete.
2013. szept. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A leírta alapján tökéletes, semmi baj nincs veled:) ne izgulj, biztosan találni fogsz valakit.
2013. szept. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az lehet a "gond", hogy mivel a korban hozzád illő rendes csajoknál próbálkozol, ők még nem nagyon akarnak járni senkivel.
2013. szept. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#2 köszi a bíztatást :) de nem önfényezést akartam tartani, nyilván vannak nekem is rossz tulajdonságaim...

#3 nem feltétlen a "jó kislányoknál" próbálkozom. hanem annál, aki szimpatikus, akibe beleszerettem az speciel egy kicsit nagyobb szájú, de tök rendes, átlagos kinézetű csaj, de van benne valami ami megfogott... és volt már pasija, aki ilyen beképzelt, paraszt, menőcsávó volt, oké, én sem vagyok egy "matyóhímzés", de nem tudnék olyan díszköcsög lenni.

a lényeg, hogy olyanoknál próbálkozom, akikről tudom, hogy akarnak barátot (azért a lányok nagy része már akar fiút 15-16 évesen, nem?).

és igen, szoktam hibákat elkövetni, nem vagyok tökéletes, de a lányokkal tényleg kedves vagyok. csak úgy látszik nem értékelik. :( és akárki akármit csinál egy lány kedvéért sem leszek az az önelégült, beképzelt, egoista paraszt, még ha szerelmes is vagyok a csajba, nem lenne fair se vele, se magammal szemben, ha nem magamat adom. elég szar helyzet így. csak nem értem miért nem érik be egy olyannal (legalább egy próbát megérne), aki szereti őket, kedves velük. oké, hogy átlagosan nézek ki, de ennyire számít az, hogy nem vagyok adonisz?

2013. szept. 1. 22:03
 5/9 anonim ***** válasza:
A kiszemelt csajnál, mennyire nyomulsz? Lehet kevés, vagy túl sok, vagy csak nem vagy az esete.
2013. szept. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Remélem érthető voltam, már fáradt vagyok, és most hatott a sör.
2013. szept. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nem nyomultam, csak kellőképpen...
2013. szept. 1. 22:14
 8/9 anonim ***** válasza:
Miért nem tőle kérdezed meg? Biztosan jobban tudja, mit akar, mint mi. De ebbe a gondolkodásmódba bele se kezdj, hogy túl kedves vagyok, a lányoknak csak a bunkók kellenek. Gondolom, te sem mondanál igent egy kapcsolatra akárkivel, aki érdeklődést és alapvető udvariasságot mutat irántad. Nagyon kétségbeesettnek kell lenni, hogy ennyi elég legyen a szerelemhez.
2013. szept. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Senki sem jobb senkinél. Senki sem adonisz, még ha a nagy társadalom őket fogadja el ekként. Bárkinek lehet jó a kisugárzása, még egy átlagos srácnak is vagy akár egy átlagos lánynak. Persze vannak szép vonásokkal és kevésbé szép vonásokkal rendelkező egyének, jó pasik, kevésbé jók, ugyanez a csajokkal. De ez mind az, amit a társadalom nagyban eldöntött. Annak semmi köze nincs ahhoz, ami neked tetszik, az teljesen relatív. És az is, h te kinek. Természetes, h nem jöhetsz be mindenkinek. De ha jó a kisugárzásod, akkor nagyon sok csajnak el tudod csavarni a fejét. Mikor jó a kisugárzásod? Ha nem izgulsz, h egyedül maradsz. Mert ha ezt teszed, ezt érzik, és ez nem jó. De ha véletlenül odajutnál, hogy 24/25 évesen legyen csajod, ne izgulj, mert az nagyon jó csaj lesz, mondom én.
2013. szept. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!