Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megbocsássak neki? Nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsássak neki? Nagyon rosszul esett ahogy viselkedett!

Figyelt kérdés

Ma feküdtem le második alkalommal a barátommal.

Azt mondta hogy később húzzuk fel a gumit, alig csináltunk valamit, picit ráültem és mondta hogy húzzuk fel.

Leszálltam róla, de láttam hogy spermás.

Nagyon megijedtem.

Megkértem hogy menjünk gyógyszertárba és vegyünk 72órás tablettát.

Az egyik zárva volt, a másik helyen nem adták oda.

Mondták hogy menjünk el vényért.Mondtam is neki hogy mit mondtak.

Azt mondta hogy nem bennem ment el, mentegetőzött de hiába.

Azt mondta menjek haza, ne idegeskedjek. Mondtam neki hogy szó se lehet róla, gyógyszer nélkül nem megyek sehová .Mondtam neki hogy legalább a felét fizesse ki.Azt mondta hogy nála nincs pénz, és semeddig sem kísér el.

Végül ugyan elkísért, és pótolt bele 2000ftot, mégis rosszul esik hogy cserben akart hagyni.

Azt mondta azért viselkedett így mert pánikba esett.

Most pedig nem tud elégszer bocsánatot kérni.

Nem tudom mit tegyek??!!


2013. okt. 11. 21:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Hany eves is vagy?
2013. okt. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%
Hogy mit csinálj? Azt, hogy legközelebb megtanulod, hogy egy nőnek magának kell önmagára vigyázni, és a férfire nem lehet számítani ez ügyben. És innentől kezdve, te saját magad vagy a felelős. A srác ugyan olyan mint az átlag, semmi különös..
2013. okt. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
korotok?
2013. okt. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
én 21 ő 22! Kérlek szépen ne írjatok oltogatást. Csak a lényeget! Köszönöm szépen, így is elég sok bajom van.
2013. okt. 11. 21:20
 5/9 anonim ***** válasza:
Szüzanyám. huszonkettő és huszonegy. háát figyelj, te ismered, te tudod mit érzel iránta, hogy mennyit értek egymásnak. Szóval tényleg nem volt szép a viselkedése, de neked kell döntened, hogy "belefér-e".
2013. okt. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ok nem oltogatok. Szerintem beszelj vele, kerdezd meg mi lenne ha terhes lennel... a valaszokbol talald ki van-e jovoje a kapcsolatotoknak. Ebbol a par mondatbol nem lehet leszurni, hogy mi volt pontosan, a leirasodbol persze ugy hangzik, hogy egy sheggfej a srac, de lehet, hogy te is felreertettel par dolgot, gondolom sik ideg voltal.
2013. okt. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

nem akarok kötekedni, de ezt kikérem magamnak:

"...és a férfire nem lehet számítani ez ügyben."

2013. okt. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem ilyenkor az első gondolatom az lenne, vajon mennyire "pánikolna be", ha tényleg teherbe esnék és ki kéne vennie a részét a döntéshozatalból és következményeiből. Biztos, hogy ilyen kis éretlen gyökérnek semmi keresnivalója nem lenne mellettem.
2013. okt. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
te voltál ott akkor, láthattad, hogy be volt e pánikolva, vagy egyszerűen lesz.arta és nem érdekelte, hogy hogy veled mi van. ezt neked kell tudnod... de elég felelőtlen....
2013. okt. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!