Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire elítélend...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire elítélendő dolog az, ha a több éves kemény munkával megszerzett pénzemből plasztikáztatom az arcomat?

Figyelt kérdés
Sajnos már 25 felett vagyok, van munkahelyem (nettó 100 felett keresek-bár nem lényeg), rendes és illedelmes vagyok a lányokkal. Mindenben társ vagyok, de az arcom ronda, hiába sportolok, öltözök jól, azt akarják meglátni valamilyen ok folytán a lányok és utána már nem hajlandóak velem ismerkedni. Úgy nézek ki, mint Franck Ribéry. Még sebhelyem is van egy kicsi. Átszabatnám az arcomat, ha ezzel sikereket érhetnék el. Mit tegyek? Ugye már 25 felett, ha az ember soha nem volt lánnyal, akkor elgondolkozik és ugye nem akar egyedül maradni, így lehet áldozatokat kell hoznia ez ügyben. Megtegye? Vagy másra költse a 1,5 millió ftját? Használt autóra? Lakástörlesztőre? Nem tudom, mit tegyek.
2013. okt. 12. 11:25
 1/10 anonim ***** válasza:

A te dolgod.

Amúgy nem vagyok oda a flancolásból meg hiúságból véghezvitt plasztikai műtétekért, de amikor valakinek valami - bocsánat - testi hibát kell korrigálni, akkor nagyon is reálisnak látom, hogy kés alá feküdjön.

2013. okt. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem ajánlom. Van olyan ismerősöm, akinek volt már több plasztikai műtéte. Semmit sem változtatott az életén, mert ő attól még ugyanaz az ember maradt. Ráadásul az egészségedet sem érdemes ezért kockáztatni.

Persze ha egy heget szeretnél eltüntetni, vagy egy elálló fület korrigálni, az OK.

2013. okt. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Szerintem nem elítélendő... Magadnak kerested, spóroltad a pénzt. Ha te úgy látod jónak, tedd meg, lehet utána sokkal magabiztosabb leszel, és ugye az már magával vonzza a többit...
2013. okt. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha a kérdés arra irányult: az, hogy mire költöd a saját magad által munkával megkeresett pénzedet, az egyedül a te dolgod. Arra költöd, amire akarod. Nehogy már más mondja meg, hogy amiért megdolgoztál, mire költheted.
2013. okt. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Csak kíváncsi vagyok, hogy ha ronda valaki, akkor érdemes e arra költeni? Pl hatalmas orrot átszabni, állkapcsot szétveretni.
2013. okt. 12. 11:45
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is hasonló cipőben jártam mint te, és több évig gyűjtött pénzemet költöttem plasztikára. Nem lettem tőle más ember, nem változott meg gyökeresen az életem, az önbizalmam viszont végre elmozdult a nulláról, és bár így sem mondanám magam jóképűnek, most már nem is szégyenkezek állandóan az arcom miatt. Én csak biztatni tudlak ezügyben. Lépned kell minél előbb mert utána bánni fogod a napokat amíg halogattad a döntést. Én is megbántam hogy bár egy évvel korábban is megcsináltathattam volna, halogattam a dolgot, ki tudja mi történt volna az alatt az év alatt ha már akkor is rendes életet tudok élni és nem csak bujkálok a világ elől. Hajrá! Vágj bele, már a jövő héten keress fel egy plasztikai sebészt.
2013. okt. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Utolsó, te mit műttettél meg magadon?
2013. okt. 12. 12:02
 8/10 anonim ***** válasza:
Képet kérünk!
2013. okt. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#7

Az orromat.

2013. okt. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kepet kernenk, annak hianyaban sokat nem tudok mondani.
2013. okt. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!