Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Alakul egy lánnyal most a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alakul egy lánnyal most a dolog, de van egy kis intim problémám. Tudnátok tanácsot adni?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok és nem igazán tudok elélvezni az a bajom. Eddig nem nagyon éltem szexuális életet. Habár nem vagyok szűz de nem élveztem el szex közbe ezért sokáig bírtam. A lényeg hogy szeretném ezt orvosolni. Urológushoz akarok menni. Szakrendelés ingyenes? Örs közelében hol van? Kell időpont?
2013. okt. 8. 22:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Ennek még néhány lány örülne is! :D
2013. okt. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A. Bundy ***** válasza:
minden lány álma , egy srác aki biztos kielégíti őket :D
2013. okt. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
egyik lánynak sem álma, kudarcnak fogják fel
2013. okt. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
utolsónak sajnos igaza van :S
2013. okt. 8. 22:36
 5/7 anonim ***** válasza:

hát nekem sem lenne ez az álmom az tuti, néha ha a barátom nem élvez el, legalábbis sperma nem jön ki vmiért, tök ki vagyok akadva...


Bocs kérdező ezzel rajtad nem segítek tudom..nem vagy metélt? Ők jóval tovább bírják úgy tudom.

2013. okt. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem bírják tovább a metéltek.
2013. okt. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem vagyok metélt
2013. okt. 8. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!