Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Előfordulhat, hogy az ízesítet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordulhat, hogy az ízesített gumira allergiás vagyok, és azért fájt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tegnap a barátomnál aludtam. Mikor sima gumit használtunk szexhez, akkor minden nagyon jó volt, és mikor meg az ízesítettet, az nagyon fájt. Ezért arra gondoltam, valamilyen anyagra, amivel ízesítve van, allergiás vagyok. Ez lehetséges, vagy csak bebeszélem?


2013. okt. 12. 17:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Ti alváshoz is használtok gumit? Tudom, fő a biztonság, de azért túlzásba sem kell esni! :)
2013. okt. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem bizonyos típusokkal volt bajom. Próbáljatok ki mást is.
2013. okt. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A gumit nem szájon át kell használni és nem leszel allergiás az íze miatt
2013. okt. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
HAjaj, persze, nem szájon át alkalmaztuk... -.-
2013. okt. 12. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!