Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelenthet ez a mondat egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelenthet ez a mondat egy pasi szájából?

Figyelt kérdés
"Ha majd egyszer mindegy lesz, hogy érzek valamit vagy sem, akkor nem randizni hívnálak, hanem bulizni vagy csak sörözni, mert kíváncsi volnék a természetes reakciókra."
2013. okt. 12. 17:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Pont így.

Gondolom lekoptattad,a jó öreg csak barátság szöveggel.

2013. okt. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
mire mondta ezt a fazon?
2013. okt. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem, mert ez előtt a mondat előtt a pasi azt mondta, hogy nem szerelmes. De ha nem szerelmes, akkor miért tette még hozzá az előbb idézett mondatot?
2013. okt. 12. 17:46
 4/13 anonim ***** válasza:

Őszintén.

Nem mindegy?

2013. okt. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Kíváncsiságból kérdezem.
2013. okt. 12. 17:55
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem arra gondolt, hogy amíg nem mindegy (neked, feltételezem), hogy mit érez addig nem adod neki önmagad, ugyanúgy ahogy egy randi keretein belül sem adnád önmagad, ezért hívna el csak sörözni, hogy a "természetes reakcióidat" lássa, tehát megismerjen.
2013. okt. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hát én nem tudom, de az biztos, hogy randizni akart hívni (tehát nem bulizni), és előtte azt állította, hogy szerelmes.
2013. okt. 12. 18:00
 8/13 A kérdező kommentje:
Bocsánat, azt állította, hogy NEM SZERELMES.
2013. okt. 12. 18:00
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem vagy közömbös ember, de még nem is vagy a szerelme tárgya, de közelítesz hozzá. Ezért nem hív el bulizni, hanem szeretne meg ismerni olyan környezetben ahol csak te vagy, és ő. Nincs semmi más ami befolyásolja a viselkedésedet, hanem csak ő van, és te.


Példám:

ismerkedtem egy lánnyal, amikor egy raktárat pakoltunk ki munkahelyen, ahol együtt voltunk ketten. Mivel elég hosszadalmas volt, így megkedveltük egymást.

DE! Amikor mentünk valahová, és nem csak együtt voltunk, akkor "más" volt. Nem volt undok velem, de nem volt az én édibédi kis galambom, hanem egy erős ember, egy magabiztos mondhatni "ragadozó".


Szerintem ezt jelenti.

2013. okt. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
De ha azt állítja, hogy nem szerelmes, akkor nincs értelme vele randizni. És utána még hozzátette azt is, hogy nem is lesz az. Egyébként régóta ismerjük egymást. Régen beszélő viszonyban voltunk (soha nem jártunk együtt), így nagyjából megismertük egymást. Csak azt nem értem, hogy ha nem szerelmes, akkor minek ír ilyen hülyeségeket?
2013. okt. 12. 18:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!