Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a legszánalmasabb dolog,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legszánalmasabb dolog, amivel az exetek próbálta magát visszakönyörögni hozzátok? Volt ilyen? És olyan, hogy sikerült is neki? Mi az a mondat, amire egy pasi tuti, h válaszolna, még ha utálja is a csajt? (ha levélbe írnék neki, v ilyesmi)

Figyelt kérdés
Tudom,az a mondat lenne,h terhes vagyok! xD De nem vagyok. :)
2009. aug. 10. 23:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
láttam amikor fajtalankodtál a kutyáddal, és mindenkinek el fogom mondani... vagy akár újra összejöhetnénk ;D
2009. aug. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
a szex bármire képes ;)
2009. aug. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ma mindenki kutyával kefél?
2009. aug. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
xD
2009. aug. 11. 00:02
 5/12 anonim ***** válasza:

az h : ha nem jössz vissza hozzám öngyilkos leszek!!!!

-.-

2009. aug. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
4 kérdést tettem fel! :) Légyszi mindre válaszoljatok! :)
2009. aug. 11. 00:07
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
A legszánalmasabb nálam is az "öngyilkos leszek ha nem lehetek veled" szöveg volt aztán be is gyógyszerezte magát (és kihívta a mentőket) aztán engem hívott hogy ott van a kórházba úgy szeretné ha bemennék nem tud élni nélkülem. Szánalmas. Nem mentem. Ma is él még... nélkülem:) Persze sok olyan akad aki félelmében hogy jaj meghalhat miattam visszamegy hozzá...
2009. aug. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Alkalmi légyottra tett ajánlatot, mert tudta, hogy akkor előtrönek belőlem az érzelmek és visszajöhet hozzám. Nemet mondtam, pedig nagyon jó csaj volt, de én nem játszok az érzelmekkel...
2009. aug. 11. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

1, - öngyilkossággal fenyegetőzés

- megvesztegetés ("pedig ma este akartam volna neked oda adni az ajándékot, amit csak ezért vettem mert szeretlek" és el is mondta mi volt az, arany nyaklánc-gyűrű-fülbevaló-karkötő szett, ez nagyon szánalmas)

2, Igen volt. Mind a kettő egy pasinál.

3, Nem sikerült neki, nem poénból szakítottam, hanem mert nem akartam vele lenni.

4, Szerintem nincs ilyen mondat, még a terhes vagyok sem (de ez annál gusztustalanabb). Ha egy pasi kimondta, hogy vége és komoly indoka volt rá, akkor mondhatsz neki akármit nem fog válaszolni, de ha mindenképp írni akarsz neki valamit akkor csak is az igazat, hogy te újra szeretnéd vele kezdeni, mert szereted és nem tudsz nélküle élni (mert gondolom így van) stb.

2009. aug. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
66%

1. Szakadatlan sírás... Ti nők (pasik is) előszeretettel használjátok ezt a fajta érzelmi zsarolást. Addig bőgtök, míg nem érezzük pocsékul magunkat, hogy bűntudatunk legyen. EZ SZÁNALMAS!

2.Igen, volt

3.Nem

4.Csak dugni akarok!:D

-ReapeR-23/F

2009. aug. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!