Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy van ez? Elmagyarázná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy van ez? Elmagyarázná valaki Normálisan?!

Figyelt kérdés
14 vagyok és oda vagyok egy fiúért. Egyik fiú barátom mondta, hogy ha járni fogok a sráccal készüljek fel arra, hogy ha 3-6 hónapon belül nem fekszem le vele, biztosan ki dob. Mondjuk a mai világban a srácok ilyenek, de nem értem vagyis tudom, hogy szerelemből csinálják meg minden, de ha én még nem állok rá készen akkor ki fog dobni?
2013. okt. 12. 17:39
 1/8 anonim ***** válasza:
vagy bele se kezdj, vagy nyugodtan a kissrác szemébe megmondod: hogy hallottad ezt róla, és te másként gondolod, de ha ő nem, akkor nyugodtan keressen magának mást és bele se kezdjen...
2013. okt. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Hát...ha rendes srác akkor nem....ha f..szkalap akkor igen. De nehogy lefeküdj vele azért, hogy ne dobjon ki!!!! Ne akarj kr..va lenni ilyen fiatalon, kérlek. Ha kidob, le van fosva, egy kis bu..zi f..szjankó aki csak szexre hajt......ez nem téged minősítene, hanem őt!!
2013. okt. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"Mondjuk a mai világban a srácok ilyenek"

Köszönöm ezt a lealázó mondatot.Rendes vagy.

Igen szakít mivel fontos a szex egy kapcsolatban.Viszont nem 14 évesen.

Egyrészt senki.ISMÉTLEM SENKI nem akar olyan csajra/pasira várni akivel lehet szakítanak és nem is dugnak.Szal várj még néhány évet.

Amúgy meg nem törvényszerű,lehet vár.

2013. okt. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ki fog dobni mert akkor a szex miatt jött veled össze.. Ilyen kis taknyos bu .zival inkább ne kezd semmit...Ha összejösz vele akkor ő a szex miatt lesz veled, ameddig minden működik (rendszeresen megvan a szex) addig maradsz neki...Hány éves a srác? 13és ha nincs szex már dob? Bzd meddig fog ez menni? Egyre fiatalabb korban kezdik a szexuális életet a kis taknyosok..
2013. okt. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jó mélyen nézz magadba és gondolkozz el azon, hogy milyen embernek is ismerted őt meg az írását mi jellemzi mennyire kitartó esetleg dobd fel neki a témát ha egy nyomi kis fa*túró akkor még harcolni sem fog érted de ellenkező esetben megérthet köyörgöm ne általánosítsatok már remélem nem ilyet fogtál ki és egyáltalán hány éves fiúról beszélünk?
2013. okt. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 BlackSword ***** válasza:

Érzem, h most csúnyán le leszek pontozva, szóval előre is kijelentem, h édesanyám becsületes tisztességes, irodai alkalmazott, és a közhiedelemmel elentétben nem szexuális szolgáltatásból keresi a kenyérre valót...


Na de akkor válaszolok:


Először is még össze se jöttetek, szóval teljesen felesleges azon agyalni, h mi lesz fél év múlva...


A járás/szerelem/árkapcsolat (nevezzük ahogy akarjuk) arról szól, h boldoggá tegyük a másikat testileg és lelkileg... A plátói szerelem nem szerelem...


Aztán miért lennél qurva azért, mert szeretkezel a pároddal??? Ezt itt feljebb írta valaki, aki hát inkább ne írt volna, mert csak azoknak a szavaknak a jelentésével nincs tisztában, amit használ...


Legvégső soron pedig (ha összejöttök) a Ti véleményetek fog számítani, mivel rólatok fog szólni... Az is előfordulhat, h négy hónap múlva meg fog történni... Senki sem lát a jövőbe...


És még valami... Nincs olyan, h szűz lány nem eshet teherbe, és semmi egyéb... Szóval védekezzetek!!!

2013. okt. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
17 éves és nagyon kedves. Ismétlem egy barátom mondta ezt, hogy ő nem várna 3 hónapnál tovább egy csajra. De még nem járunk csak hát már több mint barátság, viszont remélem ő nem olyan. Ha meg igen akkor dobjon ki.
2013. okt. 12. 17:59
 8/8 anonim ***** válasza:
Jó hozzáállás :)))
2013. okt. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!