Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a csajotok/pasitok azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a csajotok/pasitok azt mondaná, hogy válassz közte és a legjobb barátod közt, kit választanál/mit tennél?

Figyelt kérdés
2013. okt. 12. 17:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát nekem a pasim a legjobb barátom...:D
2013. okt. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan lehet lepontozni de én a legjobb barátomat választanám. Aki azt kéri hogy dobjam el magamtól azt akit több mint 10 éve ismerek csak mert neki olyan kedve támadt az mehet amerre akar csak ne lássam soha többé.
2013. okt. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Dugjunk és utána válaszolok.

Majd mondanám,hogy pakolhatsz is!

2013. okt. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

2-esnek igaza van.

Csak akkor nem értek vele egyet, ha tudom, hogy előttem mikor én még nem voltam vele akkor igencsak sokszor lefeküdtek egymással.

2013. okt. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Pasik/csajok jönnek, mennek, de igazi barátot nehéz találni. Ha valakivel szeret, valakit szeretek, akkor ilyet nem kérünk egymástól.
2013. okt. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igaz, nekem már nem pasim van, hanem férjem, de én őt választanám.

Egyrészt, mert már ő a legjobb barátom is, másrészt mert a barátok idővel nagyrészt elmaradnak, de még a legjobb esetben is később a családjuk fogja a legfontosabb szerepet betölteni az életükben, nem mi.

Egy életre szóló igazi társat nagyon nehéz találni, nem mondanék le róla.


A másik, hogy a párom eleve nem is kérne olyat tőlem, hogy a kedvéért mondjak le egy jó barátom társaságáról. Tehát ilyen helyzet nem is hinném, hogy előfordulna.

2013. okt. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ha azt kéri válassz akkor nem ő való neked.
2013. okt. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ha ilyet kérne, akkor ott már nagy bajok vannak..
2013. okt. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!