Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem az egyik legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem az egyik legjobb haveromba, kb már egy éve. Fogalmam sincs, most mit csináljak, mert jóban vagyunk, de tudom, hogy én nem tetszek neki. Ez változhat? (többi lent)

Figyelt kérdés
Szeretném, ha ez változna, mert szerintem működne az, hogy mi járjunk..és veletek volt már hasonló szitu? (ti voltatok a srác helyében, és hogy megváltoztak e az érzéseitek egy olyan személy iránt aki szerelmes volt belétek, de nektek csak haver [egy ideig]?)

2013. okt. 2. 17:58
 1/7 Generalis ***** válasza:

sajnos nem értem a kérdésed !

Szerelmes vagy a heverodba aki lány vagy fiu ezt nem tudtam le következtetni .

2013. okt. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Fiu, en lany vagyok
2013. okt. 4. 07:16
 3/7 Generalis ***** válasza:

Így teljesen világos . Ha szerelmes vagy a barátodba akkor a kapcsolat tartósabb maradhat. De tudróla a "pasid"? Ha fogalmazhatok így. Én a te helyedben simán meg próbálnám . De Én fiu vagyok ezt tenném a barátnőmmel . A lány helyzete sokkal bonyolutabb. Próbáld rávezetni ki mutatni persze ne feltűnöen hogy szerelmes vagy belé (ezt csak akkor ha nem tudróla) Ha tudróla akkor semmi gond .

Röviden próbáld meg ! Nekem volt így kapcsolatom 5 évig tartott a szerelem . Persze mértékkel .

2013. okt. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2013. okt. 5. 09:50
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát ha nem tetszel neki, akkor nemigen fog változni a helyzet, de persze sosem lehet tudni. ;)
2013. okt. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Generalis ***** válasza:

Nagyon Szívesen !

Sajnos amit az előző kedves ember is írt, meg történhet hogy nem akar veled járni !

De demoralizálni nem akarlak meg is utálhat !

Ezek bizony nagy gondok ! Javasolom :

(A) a szót arra tereled hogy nem akar e veled járni .

(B) mondjuk ezt a "szimulációs " kérdést felteszed: Mi lenne ha szerelmes lennék beléd te mit csinálni

2013. okt. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Generalis ***** válasza:
azaz mit csinálnál ?
2013. okt. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!