Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A péniszemen egyszerűen nem...

A péniszemen egyszerűen nem lehet felhúzni (vagy lehúzni, kinek melyik tetszik) merevedéskor a fitymámat a makk aljáig. Ezt lehet orvosolni?

Figyelt kérdés
2008. dec. 29. 23:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Ez nem fitymaszűkület? Menj el urológushoz.
2008. dec. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%
Fitymaszűkület...rutinműtéttel orvosolják, ne ijedj meg tőle!
2008. dec. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Én akkor is nagyon félek az ilyen beavatkozásoktól. Én arról is hallottam h az egész fitymát levágják. Ez igaz?
2008. dec. 29. 23:42
 4/12 anonim ***** válasza:
93%
Az egész fityma levágása a körülmetélés. A fitymaszűkületet helyi érzéstelenítésben végzik. Egy apró vágás és kész is vagy. Megértem, hogy félsz tőle, de előbb-utóbb meg kell tenned ezt te is tudod...
2008. dec. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
92%
Nekem is ez volt a problémám, de még kicsi voltam, és altatással megoldották, egyáltalán nem fájt... annyi fáj, amig beadják az altató injekciót :D utána már mosolyogva ébredtem :DD
2008. dec. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
És az orvosi beavatkozás során ugyanolyan lesz mint a régi, ha a kis bemetszést megcsinálják?
2008. dec. 30. 00:13
 7/12 A kérdező kommentje:
Az előbbi kommentárt rosszul írtam. Az orvosi beavatkozás után ugyanolyan lesz, mint a régi? A kis bemetszésre gondolok.
2008. dec. 30. 00:14
 8/12 anonim ***** válasza:
89%

Még így se valami értelmes a kérdés :D

Az az egésznek a lényege, hogy ne legyen ugyan olyan, nem?

Akkor hogy lenne ugyanolyan? :DD Nem fognak másik péniszt átültetni rád :DD Csak egy kis nyissz és kész. Nem kell ezen stresszelni. Irány az orvos. Sok szerencsét :P

2008. dec. 30. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire félsz, és nem hajt a tatár, javaslom, hogy próbálj ki még egy dolgot, mielőtt elmennél dokihoz. Vegyél egy forró fürdőt, és próbálgasd lehúzni (vagy felhúzni:)). Mindig csak addig, amíg még éppen nem fáj. Ne erősen húzzad, hanem gyakran, akár fél órán keresztül is csinálhatod fürdés közben. A bőr pár hét után hozzászokik, és néhány hónap alatt teljesen megszabadulhatsz tőle. Szerintem már egy hét után látványos lesz a javulás. Csak ne feledd: ne durván, mert azzal bajt okozhatsz. A lényeg az, hogy minél többször.
2008. dec. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Az előző válaszoló tippjét ha akarod kipróbálhatod, nem tudom használ-e, egy dolgot viszont tudok: Létezik egy olyan állapot, amikor a fitymaszűkülettel rendelkező páciens erőszakkal lehúzza a fitymát. Mivel az szűk, rászorul a makk alatti részre és onnan nem lehet visszahúzni, ellenben elzárja a vér útját. Ez egy rendkívül veszélyes, fájdalmas és meglehetsen kellemetlen szituáció, amely azonnali orvosi segítséget kíván, már ha szeretnéd még használni a brét.


A fitymaszűkület mindennapos jelenség, minden valamire való orvos rendeteget látott és nagy rutinnal végzik el a beavatkozást. Persze, félsz és szégyeled magad, tudom, de olyan ez mint a fogorvos, minél korábban megteszed, annál jobb.


Nekem 17 éves koromban begyulladt a prosztatám, a fenekembe turkáltak, olyan érzés volt mintha zsilettpengét h*gyoznék, pedig akkor még szűz is voltam. Tudom milyen érzés ez ilyen idősen hidd el.


Menj el orvoshoz, minél korábban túl leszel rajta, annál jobb!

2008. dec. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!