Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez most mi lehet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez most mi lehet?

Figyelt kérdés

Tegnap este óta ezen agyalok, hogy ki lehet:



"Végeztem veled, kérdező! Ez így nem állapot, kettőnknek nincs jövője. Ui: dögölj meg!"



Ezt irta tegnap nekem valaki, egyik kérdésem kapcsán. Azt sem tudom ki az illető, és igen elcsodálkoztam.

Szerintetek? milyen lehet ez az ember? mit érezhet? vagy mindenkinek ilyeneket küldözget?Egyáltalán tudja kinek küldte?


2013. okt. 13. 08:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem fel kéne hívni a 104-et és szólni, hogy küldjenek két erős embert, akik fordítva adják rá a fehér kabátot.
2013. okt. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem csak szórakozik és mivel nincs kiirva a neved a kérdés mellé sztem nem tudja h ki vagy. Lehet h a kerdésed hasonló volt egy olyanhoz akivel beszélt és akinek küldte. Vagy lehet h elhanyagoltál vkit?

De nem tudhatja h ki vagy ennyiből.

2013. okt. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

2


Meg ez a " dögölj meg!" -es szöveg inkább nőre jellemző. Férfi igy nem igazán kommunikál.

2013. okt. 13. 08:50

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!