Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Intim piercinget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Intim piercinget csináltatni mennyire fáj? Illetve mennyi ideig nem lehet utána szexelni? 22/L

Figyelt kérdés

2013. okt. 13. 12:16
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem ertelmetlen csinalni mert ha elcseszik akkor soha tobbet nem fogok elvezni a szexet:s
2013. okt. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Jajj, te tudod, de én ki nem szúratnám odalent magam. Már attól visítok, ha a borosta valahogy becsípődik.
2013. okt. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát én is tartok tőle, de ki szeretném próbálni hogy mennyiben más a szex úgy :)
2013. okt. 13. 12:25
 4/9 anonim ***** válasza:
Neked semennyiben. A fiút fogja izgatni a látvány.
2013. okt. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

ja jam. neked semmi xtraélvezetet nem nyújt.

a csávesznek elsz jobb..talán...

amugy én ugytudom kb 2 hét a gyógyulási idő..akkor már lehet de csak óvatosan...nem vadul, durván...

2013. okt. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lidocainnal nem fáj annyira.
2013. okt. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Abszolut nem fajt, semmiben nem volt masabb! A ferfiaknak volt izgatobb mikor eloszor nyultak a bugyimba... De olyan is volt aki azt mondta nem tetszik neki...
2013. okt. 15. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Tévedés! Sokféle intim piercing van, amelyek fokozzák az együttlét örömét. Mindegyiknek megvan a maga rendeltetése, a lehetőségek tárháza végtelen. A gyógyulás teljes szakaszában nem lehet szexelni, van aki csinálja, de egyáltalán nem ajánlott. A fájdalom eltérő, mindegyiknél más, de az biztos, hogy egy intim ékszer viselése hatással lesz a hátralévő szexuális életedre. Bármelyik intim piercing-ről tudok neked bővebb információval szolgálni, ha nem itt akár privátban.
2013. okt. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én most csináltattam pár napja, az a pár pillanat, míg átszúrta, az nagyon fájt, de utána már nem! Azt hittem, vészesebb lesz! Az enyémet vénuszdombba szúrták, azt mondta a piercinges, hogy ott a legszebb, és a legveszélytelenebb! Nem bántam meg, tényleg nagyon szép, ahogy ott csillog!
2013. okt. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!