Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Hogyan lehet kedves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hogyan lehet kedves egy fiú, anélkül, hogy papucs lenne?

Figyelt kérdés

Például randin.A lány moziba,a fiú meg sétálni szeretne.

Ha a lány erősködik,és a fiú beleegyezik a moziba akkor papucs.

De ha a fiú erőlteti a sétát akkor a lány sértődik meg.

Ilyen helyzetben mit lehet tenni?


2013. okt. 13. 12:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Már miért lenne attól papucs hogy a lány kedvében szeretne járni??? Nem ez a papucsság..
2013. okt. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De,a lányoknak ez az.Nem érzik a "dominanciát."
2013. okt. 13. 12:32
 3/11 anonim ***** válasza:
o-0
2013. okt. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha teljesen bunkó akarsz lenni,akkor rajta.Jó fele haladsz.
2013. okt. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
szerintem mindkettőt meg lehetne oldani, és akkor egyikből se lenne baj: beülnek moziba, utánna meg mozi után elmennek sétálni, ez például egy nagyszerű párosítás, és még szerintem a lány se sértődne be! ;)
2013. okt. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Jól kell kinézni, és akkor az se baj, ha papucs vagy, meg az se, ha erőszakos.
2013. okt. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ez nem papucsság szerintem sem... Bár ha egyáltalán semmi kedve moziba menni, akkor ne egyezzen bele, de akkor a lány is hülye, hogy erőltetné. Ha úgy vele, hogy igazából mindegy, akkor beleegyezhet. Ha egyiküknek sincs egyáltalán kedve ahhoz, amit a másik kitalált, akkor meg beszéljenek meg közösen egy olyan programot, ami mindkettőjüknek jó... egyik félnek sem kell a másikra erőltetnie olyat ami nem jó neki...
2013. okt. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Én nem akarok bunkó lenni.

Nagyon udvarias vagyok és kenyérre lehet kenni,de emiatt szerintem nem tartanak dominánsnak.

2013. okt. 13. 12:36
 9/11 anonim ***** válasza:

de ha pl azt csinálod hogy meg kérdezed mit szeretne csinálni és azt mondja moziba akkor oké


de ha azt mondja hogy nem tudja vagy ilyesmi választ bedobhatod hogy menjünk moziba

2013. okt. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Komplikált egy szituációt vázoltál, kedves kérdező. Ha a fiú magabiztos és határozott, akkor nem lehet már papucs.
2013. okt. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!