Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Utálom, hogy szarul nézek ki....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utálom, hogy szarul nézek ki. Nem lehet kasztráltatni magunkat anélkül, hogy fájna és hülye magas hangunk legyen?

Figyelt kérdés

Rettenetesen elegem van abból, hogy bármit csinálok a külsőmmel, lehet akármilyen frizurám, ruhám, a nekem tetsző lányok egy adag trágyának néznek, már ha rám néznek egyáltalán. Elegem van az egész nemiségből, meg akarom szüntetni az állandó késztetést, hogy lányokkal foglalkozzak, mert nem vagyok elég jó nekik.

Ne értsetek félre, megértem, hogy vannak elvárásaik: mindenkinek vannak. Csak magamat utálom ezért...



2013. aug. 9. 00:11
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
gondolj arra, hogy Szeptember 17, és GTA 5 :'D
2013. aug. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kocka, de azért örülök az örömödnek.
2013. aug. 9. 00:13
 3/30 anonim ***** válasza:
96%

Én is utállak, hogy kecskét meg vasmacskát adsz meg kulcsszónak.

így szerencsétlenek akik ezekre keresnek majd a te hülye nyavalygásodat találják ...

2013. aug. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
Ha ennyire magad alatt vagy akkor nagy a baj...menj inkább k*rvázni..
2013. aug. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Egy kérdést tettem fel, az oldalnak pedig ez a célja. Ha nem tetszik, akkor távozhatsz. Csá csá.
2013. aug. 9. 00:15
 6/30 A kérdező kommentje:
Nem sok értelmét látom az örömlányok látogatásának. Talán ha több pénzem lenne, beszereznék egyet vagy többet állandóra.
2013. aug. 9. 00:16
 7/30 anonim ***** válasza:

jó most nem foglalkozok ezzel ki kinek jön be dologgal,, de ehez nem kell kasztráltatnod magad (ja egyébként a műtét értelemszerűen fájdalommentes, mivel valszeg elaltatnának) egyszerűen ha már ugyis ennyire mind1 neked, szard le az egészet és foglald le magad mással


igy nem kell kasztráltatnod magad és hangod is lesz, legalább igy elmehetsz sperma bankba kis moneyért

2013. aug. 9. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
ne legyél már ilyen letargikus, nem kell ahhoz kiherélni magad, hogy ne érdekeljenek a csajok, sz@rd le őket magasról, gyűlöld őket tiszta szívedből és ne tekints rájuk egyenrangúként és kész, nincs az előírva hogy egy férfinak nő KELL
2013. aug. 9. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
De az állandó szexuális vágy arra kényszerít, hogy újra és újra próbálkozzak a lányoknál, akik így sokadszorra is elutasítanak. Szar érzés, elveszi a kedvem az élet többi részétől is.
2013. aug. 9. 00:19
 10/30 A kérdező kommentje:
Nem akarom gyűlölni őket. Sőt én megértem őket, kinek kéne egy ronda ember? Nekem sem kellene egy ronda nő.
2013. aug. 9. 00:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!