Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan van, hogy valaki beleesi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan van, hogy valaki beleesik egy sztárba? Hogy nem csak simán tetszik neki, hanem szerelmes belé? Mik a "tünetei"?

Figyelt kérdés

2013. okt. 13. 19:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Viszonylag kevés ember szokott "sztárokat" személyesen ismerni. De nyilván beléjük is lehet szerelmesnek lenni.
2013. okt. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Kibe szerelmesedtél bele?
2013. okt. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 wiwastarr_ ***** válasza:

van ilyen...én pl egy idöben szó szerint bele voltam zúgva Harry Styles-be :$ :D de aztán elkezdtünk chatelni a mostmár expasimmal s kiszerettem Haroldból ;)

.."tüneteket" nem tudok mondani o.O

2013. okt. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ha nem ismered személyesen akkor inkább rajongásról beszélünk...
2013. okt. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

#1: Igen, tudom, de úgy értem, hogy azok alapján, amiket hall/olvas róla. (Meg persze a külső, ami megfog)

#2: Egyelőre még nem szeretném kijelenteni, mert nem tudom, hogy ez szerelem-e. Még soha nem voltam szerelmes, úgyhogy nem tudom. De most nem szeretném ide leírni a szánalmas érzéseimet. Egyébként Avicii-ről van szó.

2013. okt. 13. 19:11
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, vagyis az én olvasatomban ez nem szerelem. Ilyenre az álmodozó emberek hajlamosak, akik a valóságban nem ismernek igazán olyan embert, akibe bele tudnának szeretni, viszont egy kis fantáziálgatás meg jól esik... és erre remek választás egy olyan ember, akivel úgyse jöhet össze a dolog (az adott egyén önhibáján kívül, hiszen esélytelne, hogy akár csak találkozzanak is). Szerintem ez kicsit gyenge jellemre vall, ha valaki sztárba szerelmes (vagy nagyon fiatal életkorra :) ), mivel könnyen lehet, hogy csak azért, mert a valóságban gyáva lenne bárkinél is kezdeményezni és tenni egy valós kapcsolatért.
2013. okt. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Tizenéves tyúkok szinte mindje átéli. Erre építenek a Braschbencés Onedirectionos tákolmányokkal.
2013. okt. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerelmet olyan iránt lehet érezni akit ismersz. Nem hírekből meg képekről,meg cikkekből. Személyesen. A gondolatait az érzéseit a jellemét az egyéniségét. A többi csak rajongás,fellángolás...
2013. okt. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

#6: Hát, én elég nagy álmodozó vagyok (és fiatal is), meg félénk is, aki nem merne kezdeményezni.

#7: Nem tudom, miért lenne valaki azért "tyúk", mert tetszik neki egy sztár. Én meg se Bencét, se az 1D-t nem szeretem. Utóbbit kifejezetten utálom.

2013. okt. 13. 20:03
 10/11 Kini :)) ***** válasza:
12- 13 éves koromban voltak ilyen dolgaim :D És kb minden 2. hónapban másba estem bele :D És nekem sem úgy volt, hogy csak bejön, hanem tényleg szerelmes voltam. :D De ma már csak röhögök az egészen :D
2013. dec. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!