Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg akkora szégyen lenne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg akkora szégyen lenne, hogy nem kezdeményeznek a fiúk manapság?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert sok lány jön azzal, hogy milyen gyávák vagyunk. De ha valaki kezdeményezne, akkor meg észre se akarják venni. A másik, hogy manapság már az a menő, aki minél bunkóbb módon utasítja vissza a másikat.

De akkor meg miért csodálkoznak a lányok, hogy senki nem szeret kezdeményezni, nyitni?



2013. okt. 13. 20:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem mindenmi bunkó,nyugodtan kezdeményezz
2013. okt. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ez ilyen.
2013. okt. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ördögi kör ...
2013. okt. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Aki nem kezdeményez az ne jöjjön ide sírni.

(nem kedves kérdező, nem rád értem)

Ha kezdeményezel és elutasítanak az csak egy nem. De biztosan van olyan lány is aki örül annak aki próbálkozik.

L

2013. okt. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én ennél vagyok leragadva,hogy a fiú kell, hogy kezdeményezzen. Sajnos tényleg vannak olyanok, akik bunkón utasítanak vissza, de először ismerkedni kell, nem rögtön ráhajtani a másikra.
2013. okt. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
azért elmondhatnák a nők, hogy számukra mi a különbség a ráhajtás és az ismerkedés között :D
2013. okt. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 My Conserve ***** válasza:

"először ismerkedni kell, nem rögtön ráhajtani a másikra."


Azért ezt kifejthetnéd bővebben. Mondjuk így?


- Szervusz, kedves ismeretlen lány! Én Szilva Ferenc vagyok a Lenmag utcából, és bár még sohasem láttalak, szeretnélek jobban megismerni, hogy eldönthessem, rád hajtsak-e vagy sem. Benne vagy?

2013. okt. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Hölgyeim, ez engem is érdekelne, fejtsétek ki bővebben!
2013. okt. 13. 21:29
 9/14 anonim ***** válasza:
ugyanmár... én kezdeményezek, max elutasítanak... ( bár esetek 80%-ban nem :D:D ) meg amúgy is ha csak a csaj teste kell egy éjszakára, akkor minek vele tökre megismerkedni... ha meg komoly akkor meg alapból nem hajtok rá egyből... szal nemtom miről van most itt szó...
2013. okt. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ő.. Ezt a kezdeményezést csak az ´osztály menőitől´ várják el (csak hogy ők nem törődnek az átlagos lányokkal).
2013. okt. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!