Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy ha nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy ha nincs csajom úgy érzem senkinek se kellek, és most, hogy alakulóban van jobbnál jobb csajok mosojognak rár, köszönnek és beszélgetést kezdeményeznek ( olyanok akiket nem ismerek )?

Figyelt kérdés
Kezdek összezavaradni. Szeretem a csajomat, de nagy a kísértés. Lehet azért van mert nagyobb az önbizalmam? Valetek már volt ilyen? Mit tegyek?
2013. szept. 8. 13:43
 1/7 anonim ***** válasza:

szeresd tovabb akit szeretsz, a kulso hatasokat pedig kezeld a helyen


valoszinu a boldogsagtol ragyogobb a kisugarzasod es ezt veszi eszre a kornyezeted


de ne csabulj el, mert akkor a szerelmedet kerdojelezed meg

2013. szept. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Valószínűleg a kisugárzásod változott szerintem is.

Én is mindig így vagyok. Vagy senkit nem érdeklek, vagy egyszerre 4169421639 pasit. :D

2013. szept. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Velem is van/ volt ilyen... Összejöttem jelenlegi barátnőmmel, és rá nemsokkal egy csaj szerelmet vallott nekem, egy másik meg pár órával az ismerkedésünk után áthívott magához....( de nem mentem, szeretem az asszonyt. )

És volt még más példa is. Előtte meg szinte észre se vettek...


A bajom csak nekem is az, hogy egyik se rossz csaj, sőt...

Viszont a barátnőm a legszebb nekem, de akkor is... :D Inkább már nevetek rajta, nem tudok mit tenni. Egy numeráért nem csinálok hülyeséget. Szerintem te is gondolkodj mindig előre.


Ha egy lány tud erre értelmes választ adni, akkor engem is érdekel. :D

2013. szept. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kisugárzás nem létezik, erről egyedül csak Murphy tehet.
2013. szept. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jól össze zavartak,mert jó pár feltűnő helyesírási hibát vétettél.
2013. szept. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

:D Tényleg összezavartak. Meg telòról írok. Bocs a hibákért.

2013. szept. 8. 14:19
 7/7 anonim ***** válasza:
Kb. hasonló okok miatt, mint amiért a kisgyerekes apukák vonzóak.
2013. szept. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!