Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy felfigyeljen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy felfigyeljen rám?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki két évvel idősebb nálam. (Én 16 vagyok.) Nagyon megtetszett nekem, de neki leginkább az ilyen plázacicák tetszenek (nem ítélem el őket, de azért ezt meg lehet állapítani.) A fiú is a "menőkhöz" tartozik, míg én egy tök átlagos lány vagyok. Szerintem szép vagyok, elégedett vagyok magammal. Néhányszor szemeztünk már, de annyira félek, hogy kiröhögnek a menő barátaival a hátam mögött... Nekem például nagyon csendes, aranyos fiúnak tűnt, amikor a haverjaival van, meg azokkal a csajokkal, akiket említettem, nagyon máshogy viselkedik. Egyszer például találkoztam vele, és mosolyogtam rá, mire mosolygott és köszönt!:) De amikor a barátaival van, rám se néz... :( Nem tudom, szerintetek van esélyem nála? Nem akarok beállni azokhoz a lányokhoz, akik körülveszik, nem járok bulizni... szóval egy nagyon unalmas lány vagyok, félek hogy nem vagyok elég érdekes számára... Holnap valószínűleg találkozunk, mert egyszerre lesz edzésünk délután, mit tehetnék, hogy felfigyeljen rám? Kérlek szépen, normálisan válaszoljatok. Köszönöm. 16/L
2013. okt. 14. 17:06
 1/2 ASOT ***** válasza:
Most értél haza?
2013. okt. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mivel minden lány olyan felszínes, mint te, és mindegyiknek a jóképű menőcsávók tetszenek, nincs sok esélyed, nagy a konkurencia.
2013. okt. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!