Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi eséye van egy 23 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi eséye van egy 23 éves lánynak arra, hogy a neki tetsző 32 éves férfi felfigyeljen rá?

Figyelt kérdés
Nem érzi még túl fiatalnak? Van esély?
2013. jún. 23. 15:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
ha könnyen kapható és szemrevaló akkor egész sok...
2013. jún. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ebben a korban szerintem ez már egyáltalán nem nagy különbség, teljesen működőképes lehet. Szóval sok.
2013. jún. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nem vagyok könnyen kapható. Teljesen átlagos lány vagyok, inkább komoly, csendes. A férfi is hasonló.
2013. jún. 23. 15:30
 4/18 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges.majd a végén meg ide jösz nyafogni,hogy kihasználtak,és nem bízol a pasikban...
2013. jún. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Ha 24 leszel akkor 42 éves férfit fogsz keresni?Oo
2013. jún. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
akkor viszont kevés mert egy 32 éves pasi mit akarhat gy 9 évvel fiatalabb nőtől? Ő már családban gondolkodik... vagy éppen azon, hogy hogy cseszhette el az életét. Mondjuk ez csak két véglet de egyiket sem egy 23 évesel szeretné megvitatni (szerintem)
2013. jún. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Kedves 4-es kommentelő:


Miből gondolod, hogy nem tudna komolyan venni egy ilyen korú lányt? Sok ilyen kapcsolat van.


Kedves 5-ös:

Teljesen véletlen.

2013. jún. 23. 15:33
 8/18 anonim ***** válasza:
Sok a különbség, nem vészesen sok, de azért jelentős. Lehet rá esély ettől persze, hogy összejöttök. De ha eddig nem figyelt fel rád, akkor miből gondolod, hogy érdemes várni?
2013. jún. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

6-os válaszoló!


Miért gondolod, hogy egy 23 éves nő alkalmatlan arra, hogy családban gondolkodjon? Én magam is ahhoz keresek társat, nem kalandokat kutatok.

2013. jún. 23. 15:34
 10/18 A kérdező kommentje:
Nem mondtam egy szóval sem, hogy nem figyel rám. Pont hogy érdekes, hogy tud rám így gondolni, hozzá képest nagyon fiatal vagyok.
2013. jún. 23. 15:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!