Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a "barátság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a "barátság extrákkal" jellegű kapcsolatokról?

Figyelt kérdés
2013. okt. 14. 17:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
az, hogy azt érzelmek nélkül egy idő után már nem lehet...szerintem
2013. okt. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Hát, most nagyon rám férne egy ilyen, de még nem próbáltam, így különösebb véleményem sincs.
2013. okt. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Hogy nem léteznek. Vagy csak ennyire randa vagyok?! :D

F

2013. okt. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nekem nem kéne. Nem volt ilyen kapcsolatom, egyéjszakás sem. Nekem a szex=szerelem.
2013. okt. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Szexkapcsolat - működő képes.

Párkapcsolat - működő képes.

Baráti szexelés - nem működik.

2013. okt. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

kicsukva. Valaki vagy barát, vagy más.

Baráttal nem "extrázunk".

2013. okt. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
önámítás.
2013. okt. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
szóval ez alatt azt értitek hogy érzelmek nélkül semmi képpen se lehet megúszni hogy lefeküdjek az egyik haverommal?
2013. okt. 14. 18:11
 9/15 anonim ***** válasza:
Attól függ
2013. okt. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Az előttem szólók jól mondták: vagy barát vagy szextárs.

Nagyon nehéz jól kezelni a helyzetet, ha vége szakad ennek a - ma egyébként trendinek tartott - kapcsolatnak. Elég abba belegondolni, hogy a két fél egy társaság tagja, majd az egyiknek lesz párkapcsolata. Joggal merül ilyenkor fel a a féltékenység, valamint szétrombolhatja a társaságot is, hogy "vele miért igen, velem miért nem". Jobb nem belemenni a kétes kimenetelű dolgokba, bár úriember biztosra nem fogad, ma már kevés az úriember és az úrihölgy.

2013. okt. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!