Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet, hogy többet érzek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy többet érzek, mint barátság?

Figyelt kérdés

Van egy fiú osztálytársam, akivel amúgy se volt semmi bajom, de néhány napja folyamatosan beszélgetünk. Amikor találkozunk, megölelem (baráti ölelés, az osztályban sokan megölelik egymást, lány-lány, fiú-lány. ) Amikor poénból beszólok neki, akkor úgy csinál, mintha megsértődne, de elmondta, hogy rám sosem tudna haragudni, meg hogy nagyon bír (mint barátot). És lehet, hogy csak bátorításként mondta, de azt mondta, hogy szerinte 10-es vagyok. (10-es skálán).


Az egyik nap az egyik lány osztálytársam azt mondta, hogy cukik lennénk együtt, persze én egyből leszóltam, hogy ő csak a barát. De most elgondolkodtam, hogy milyen lenne, ha együtt lennénk... Viszont nem akarok elrontani egy jó barátságot, neki pedig tetszik egy lány, tudom is hogy ki az..

15/L



2013. okt. 10. 18:45
 1/2 anonim ***** válasza:
lehet, de ez mindenkivel igy van. csak fellangolas. ne rontsd el a baratsagotokat mer megbanod. ez igy pont jo :)
2013. okt. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszi :)


lehet hogy csak azért van, mert már egy éve nem volt barátom (tudom, korai volt, már megbántam, nem kellett volna, de már nem tudok semmit sem tenni), és kezdek magányos lenni.


Az gáz hogyha egy nap többször is megölelem? Ő azt mondja hogy nem zavarja, de ma elég sokszor öleltem meg, de igazából elég "szeretetéhes" vagyok, mert senki mást nem szoktam szinte megismerni, maximum 1-2 osztálytársamat rajta kívül, de őket csak amikor találkozunk :/ :)

2013. okt. 10. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!