Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnám megismerni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám megismerni?

Figyelt kérdés

Van a suliba egy srác aki elég szimpi és szívesen megismerném. Nem ez a népszerű fajta inkább ilyen jó tanuló típus.Hogy tudnám megismerni? Még soha nem is beszéltünk szerintem azt se tudja hogy ott vagyok...Gondolkodtam hogy bejelölöm de nem találnám jó ötletnek. Az előre köszönés meg szinte lehetetlen mert mindig az osztálytársaival van..

Szóval valami ötlet/ tanács? (normális válaszokat)

előre is köszi


2013. okt. 14. 18:18
 1/6 anonim ***** válasza:
bejelölés jó ötlet
2013. okt. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
melyik suliba jàrsz?
2013. okt. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is, nem rossz ötlet, hogy bejelöld!

Vagy esetleg találj ki valami álkérdést, amiben az ő segítségét kérhetnéd, ha úgyis olyan jótanuló típus. Ezzel még neten is megkereshetnéd, hátha válaszol, így a kontakt már meg is lehetne, és ha már szóba elegyedtetek, jöhet minden más...

2013. okt. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Először azt lenne jó tudni, hogy hány évesek vagytok. Ha a fiú legalább 15-16 éves, nem kell sokat törnöd magad, ha nem az a nőcsábász típus. Nézd meg a face-en, hogy mi a hobbija, vagy mivel foglalkozik szívesen, és azzal kapcsolatban imitálj némi érdeklődést, ha végkép nem tudod hogy mit tegyél. Egy közös ismerős is sokat dobhat a dolgon, vagy derítsd ki, hogy hétvégén hová jár a barátaival, aztán "véletlenül" te is legyél ott a BARÁTNŐIDDEL, és semmi képen sem egyedül. Egyébként lehetséges, hogy ő annak is örülne, ha csak simán ráírnál, vagy esetleg randit kérnél. A legtöbb fiatal fiú, akivel nem szaladt még el a ló, egy arcra puszit is szexuális élményként él meg, ha ingerszegény környezetben, vagyis nem túl sok lánnyal a társaságban él.
2013. nov. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2013. nov. 29. 22:56
 6/6 anonim ***** válasza:
Támogatom a #3-as és a #4-es gondolatát! Én nem vagyok jó tanuló, de a többi stimmel! Ha gondolod, akkor megpróbálok tanácsokat adni! :)
2014. máj. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!