Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnám megismerni a srácot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám megismerni a srácot?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy van egy srác a gimiben, nem ismerjük egymást igazából, bár facebookon ismerősöm. Szerintetek mit kellene tennem hogy ne legyek ,, egy bármelyik másik közömbös lány a suliból" számára?

Ő: 15/F

Én: 13/L


2011. okt. 20. 17:54
 1/6 Jófajta ***** válasza:
13 évesen hogy jársz gimibe??
2011. okt. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
4. után átmentem, szóval én 5.es korom óta gimis vok :D
2011. okt. 20. 17:56
 3/6 anonim ***** válasza:
Szoppd le, dugasd magad puncíba, seggbe, és nyeld a gecíjét amit a szádba folyat!
2011. okt. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
XD hát ez... esetleg valami értelmeset?
2011. okt. 20. 18:18
 5/6 anonim ***** válasza:

ne nyomulj rá mert amikor egy nő fut a pasi után annak csak egy oka lehet h a pasi elvett töle valami fontosat...


Legyél vagány mutasd neki h nagyivbe sz@rod le h mit csináld, de legyél mindig a látókörében... elöbb utobb majd ir nekünk gyakorikerdesek.hu-ra egy üzit h "van egy 13 éve jány akit ha meglátok állaf@szom micsináljak h észrevegye???"

2011. okt. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
igazából tényleg ne nyomulj rá. de azért mondjuk ha már ismerősök vagytok facen akkor pl ha posztol valamilyen zenét mondjuk ami neked is tetszik akkor lájkold. vagy suliban egy apró mosoly. de ne fuss utána. biztos észre fogja venni. és ha nem lép akkor viszont vagy nem akar semmit vagy vak
2011. okt. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!