Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves lányok, mit gondoltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves lányok, mit gondoltok rólam? (Fényképpel)

Figyelt kérdés

Érdekelne az,hogy egyrészt miért nincsen barátnőm,másrészt tényleg csúnya vagyok-e,ahogy a szomszéd kölykök mondják?


LINK: [link]


2013. okt. 14. 23:49
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
szerintem helyes vagy, de a hajad és a ruháid nem tetszenek
2013. okt. 15. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
Kik azok a szomszéd kölykök? Deniszék a komiszék? Amúgy igazuk van! Egyél normálisan, növelj izmokat, a séróddal csinálj valamit, és ne nézz úgy mint a Dexter a sorozatgyilkos!
2013. okt. 15. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
Kb mint egy szökött rab. De biztosan változni fogsz. :)
2013. okt. 15. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:

Szia én lány vagyok, és nem megsérteni akarlak, de tényleg van egy sorozatgyilkos tekinteted :D A szád mosolyog is, meg nem is, meg olyan gyilkos tekintettel nézel...

Tudod vannak azok az emberek, akik vigyorogni akarnak, de vicsorgásszerű, na neked a mosolyod olyan.

Ezen kívül nincs baj az arcoddal, lehet, csak a képválasztás volt rossz. Nincs olyan, amin éppen nem kéjgyilkolod a kamerát?

2013. okt. 15. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 199303 ***** válasza:
szerintem se vagy csunya..:-) csak ne nezzel igy, evvel kapcsolatba osztom a tobbiek velemenyet ezen a kepen ugy nezel mint valami bergyilkos, de ettol eltekintve szerintem jol nezel ki. :-) 20/L
2013. okt. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
Számomra nem vagy helyes...
2013. okt. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim válasza:
0%

tényleg csúnya vagy.

hogy megérthesd miről beszélek, írd be a google-be:


Eddie Cibrian


Hugh Jackman


Vin Diesel


Chris Evans


Ben Affleck


na ők nem csúnyák, veled ellenben! ;) puszii :)

2013. okt. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
nem vagy csúnya, de nekem nem jössz be. 20/L
2013. okt. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
bocsi, de én megijedtem elég gonoszan nézel...
2013. okt. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
??????
2013. okt. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!