Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok erről?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok erről? Őszinte véleményeket várok!

Figyelt kérdés

31 éves nő vagyok, márciusban új munkahelyre kerültem.

Van egy férfi (4 évvel fiatalabb tőlem), elkezdett udvarolni, amikor megtudta, hogy jelenleg nincs senkim. Augusztusban elhívott magához, beszélgettünk, lefeküdtem vele.

Továbbra is kedves volt velem, többször hazavitt stb..

Később kiderült, hogy van barátnője, ekkor számonkértem rajta, hogy mégis, hogy tehette ezt. Én erről nem tudtam.

Ekkor azt mondta, hogy nem jó vele, nem szereti, és amúgy is a lány elmegy máshová tanulni stb.

Én azt mondtam, hogy akkor állj, nincs tovább, nem teszek ilyet senkivel, van bennem ennyi gerinc.

Ám ő továbbra is bókol, ha összefutunk, ha rossz kedvem van, kérdezi miért? Vigasztalni próbál.

Többen is észrevették, hogy mennyire odavan értem.

Jöttek a kollégáktól a apró megjegyzések, hogy "nagyon szép pár lennétek".

Azóta kerülöm a vele való találkozást, mert ha meglátom összeszorul a szívem.


2013. okt. 13. 17:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy gerinctelen férek a pasi, nekem biztos nem hiányozna ezek után...Tök őszintén :)
2013. okt. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szerintem is gerinctelen a pasi.

Ilyen emberrel nem lehet jövőt építeni...

Tegyük fel összejössz vele, aztán egy idő múlva elkezd udvarolni valaki másnak mint most Neked...

2013. okt. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Egyet értek #1-el.

22/F

2013. okt. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 besenyőpistabácsi ***** válasza:
Én pasi vagyok és monogám. Az a véleményem, hogy ha esetleg mégis te leszel a párja, akkor egy idő után találni foga egy újabb barátnőt és téged ugyanúgy meg fog csalni vele! Ezen érdemes elgondolkodni.
2013. okt. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez a hapsi egy kapufa, mint párkapcsolati, mint emberi szempontból. Nála nem érdemes gólt lőni, mert te kapod a piros lapot.
2013. okt. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Alfonzína Drága jól megmondta :D

Kérdező ez a pasi egy érzelmi zsákutca. Azon csidálkozom, hogyan képesek emberek így megalázni másokat. Férfiként én szégyellem magam helyette.

2013. okt. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Pain for Pleasure ***** válasza:
100%
Ne higgy a szép szavaknak, veled is ezt csinálná egy idő után, ha már megunna. Az eszedre hallgass, különben könnyen megégetheted magad. Ennél az alaknál jobbat érdemelsz!
2013. okt. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, h én vok a hülye, de ilyenkor miért nem képesek az emberek szakítani az adott partnerrel, inkább átverik a fejét szegénynek. Főleg ez a szöveg, h úgy se lesz otthon, máshol tanul, ez a legszemetebb dolog, ennyire nem is értem, h lehetnek emberek szemetek.

24f

2013. okt. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
lehet köcsögség, de köpd be a barátnőjének:D ha a csaj úgyis elmegy, akkor a kapcsolatnak úgyis vége lesz, főleg így, hogy látjuk a pasi hozzáállását.. a csaj valószínűleg nem hagyja szó nélkül, okoz pár kellemetlen percet a fickónak, aki majd megsértődik Rád és nem fog tovább bókolni:)
2013. okt. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a véleményét.

Utolsó: Nem köpöm be, én tényleg sajnálom a lányt. Majd a sors elrendezi.

2013. okt. 13. 19:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!