Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az itteni férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az itteni férfiak komolyan gondolják az ismerkedést vagy mind link alak?

Figyelt kérdés
Kinek mi a tapasztalata? Csak sajnáltatják magukat vagy hülyíteni akarják a nőket, esetleg csak du.gásra kéne nekik valaki? a 25 év felettiekre gondolok.
2013. okt. 15. 16:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Elkeseredettségnek tűnik inkább.
2013. okt. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Rengeteg a kamu, de van aki komolyan gondolja, más kérdés hogy mit szeretne,mire keres.

Én pl szeretőt :)

2013. okt. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
én nem ismerkedni járok ide, hanem jól szórakozni ... ha véletlen néha beakad egy privi, akkor hamar közlöm, hogy a priviző nagypapája lehetnék, de legalábbis apja :)
2013. okt. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha egy 25 év feletti pasi itt próbál ismerkedni,ott gobdok vannak..
2013. okt. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
én 27 vagyok, és nem ismerkedni járok ide, hanem válaszolni, segíteni, ha tudok.
2013. okt. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Azokra a pasikra gondoltam, akik ismerkedni akarnak v. úgy tesznek, mintha azt szeretnének, mert olyan kérdéseket v. priviket írnak. Nem mindegyik pasira értettem, aki feljön ide.
2013. okt. 15. 16:32
 7/11 anonim ***** válasza:
Írj rám kerdezo :) 26/f
2013. okt. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

39L

én is válaszolni járok ide de folyton meg akarnak ismerni

hát nem tragikus a dolog ?????

2013. okt. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
hát akkor ezt mint tárgyilag tanácsot írom, hogy abból ne indulj ki azért, hogy eljegyzési szándékkal és előre legyártott családlétszám és családgazdasági tervezettel fognak rád írni :DD junóámszéj? :))
2013. okt. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Pontosan:D
2013. okt. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!