Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy minden fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy minden fiú akivel beszélek csak 'azt' akarja?

Figyelt kérdés
Minden fiú ismerősöm az elején rendes de aztán mindig 'az' lesz a téma..pedig csak sima baráti kapcsolatra vágyok és fel nem bírom fogni mit akarna egy 14 éves lánytól.Undorító ez a mai társadalom!

2013. okt. 15. 18:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nem undorító!

Csak fiatalok, túltengnek a hormonok, a fiúknál meg főképp megmutatkozik ez.

2013. okt. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Rossz helyen találsz barátokat. 16/F
2013. okt. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A mai társadalmat sajnos csak ez hajtja...:/
2013. okt. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Kár azért mindent a hormonokra fogni, oké, hogy a serdülő korban megemelkedik a termelés, elkezdenek megjelenni a másodlagos nemi jegyek, a szakáll, a szőrzet, a testalkat stb, de azért régen nem így ment azért, hogy a 13-14 éves lányokat a 16-17 évesek gerincre vágják egy buszmegállóban....


-SzA-

2013. okt. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Akárhol ismerkedek suli, edzések, tánc mindegyik ilyen nem tudom hol vannak manapság normális fiúk
2013. okt. 15. 18:50
 6/13 anonim ***** válasza:
Mert még nem beszéltél velem.
2013. okt. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Egyet Értek!Manapság szerintem a lányok is korán kezdik,s azt hiszik h te is azok közé a lányok közé tartozol.Figyu tarts tőlük távolságot szerintem,de nem úgy h nem állsz szóba velük,hanem pl:Nem engeded h ölelgessenek,puszilgassanak stb.S akk másként fognak tekinteni rád.Látni fogják h te nem az a fajta vagy,és ne mutokasd nagyon az idomaidat

18 éves fiútól

2013. okt. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszi jó ötlet:D
2013. okt. 15. 19:03
 9/13 anonim ***** válasza:

mert a szex egy jó dolog....:D inkabb eld ki magad időben, mondjuk ne most, mert még korai, de mondjuk 2-3év múlva, mert aztán késő lesz, és úgy jársz, mint én:S


23L

2013. okt. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hát nem igazán akarom ilyen korán kezdeni csak 18 év után max 17
2013. okt. 15. 19:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!