Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az milyen ha a volt pasim a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az milyen ha a volt pasim a legjobb barátom és sms-t akar írni a srácnak akivel mostanság beszélek?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy a volt pasimmal nagyon jó a kapcsolatom mint barát,és tudja minden gondom .van most egy srác akivel beszélgetek mert nagyon tetszik nekem ,sok közös van bennünk stb. de mindig én keresem telefonon ő sosem és a barátom azt ajánlotta fel hogy irna neki egy üzenetet h keressen ő is mert kincset érek meg ....! de nem tudom a srác erre mit reagálna ? szerintetek ronthat ez a helyzetünkön ?Belé estem azt hiszem !
2013. máj. 15. 10:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem jó ötlet. Az új pasi gondolhatja azt is, hogy nem vagy túl az exen, hiába bizonygatod, meg hiába van így, már nem fog számítani. Ha meg ő sosem keres téged, akkor ott már rég nem stimmel valami. Szerintem, legalábbis.
2013. máj. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"szerintetek ronthat ez a helyzetünkön ?"


Ha velem történne ez meg, akkor részemről rontana a helyzeten... szóval kicsit elgondolkoznék, hogy miért ír ilyet, és ha annyira kincset ér, akkor miért nincsenek még együtt, vagy amúgy honnan tudja, hogy én vagyok, honnan a szám, kiadta meg stb stb.... szóval nehéz lenne ebből pozitívumot kivennem.

2013. máj. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kedves Nuni 1209! A volt barátod ne akarjon a keritöd lenni.
2013. máj. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Túl vagyok rajta régen mert nem volt jó a kapcsolat viszont barátok maradtunk.de ez a srác hiába beszélünk telón mindig én hívom így nem tudom mihez kezdjek vele ez csak eszébe jutott mert kissé lehangol és bizonytalanná tesz h most érdeklem e vagy nem ?Mi ebben a helyzetben a helyes döntés?
2013. máj. 15. 11:16
 5/8 anonim ***** válasza:

"Mi ebben a helyzetben a helyes döntés?"

Mi lenne ha megkérdeznéd tőle?

pl.:

Akarsz tőlem többet mint barátság- ismerkedés-haverság, vagy nem? Mivel azt vettem észre, hogy csak én kezdeményezek pl többet hívlak téged, mi ennek az oka?

2013. máj. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igen az lenne a helyes döntés ,rá kérdeztem nála esetleg találkozhatnánk vmikor igent mondott és azt mondta majd megbeszéljük mikor hol .

2013. máj. 15. 11:31
 7/8 anonim ***** válasza:
Inkább ne ilyen idióta praktikák legyenek. Ezzel kvázi olyan, mintha sutyiban próbálna a volt barátod ráerőszakolni téged a srácra. Sztem inkább hívd fel a srácot, és mondd el neki, hogyha szeretne veled lenni, akkor ő is keressen, mert te nem fogsz ezentúl utána futni, mert van tartásod. A határozottság és az őszinteség gyakran jobban veszi ki magát, mint az ilyen mellékpályás nyálas trükközések, a pasikat ezekkel ki lehet keregetni a világból. Ha meg ezek után a srác nem keres, akkor nem érdemel meg téged.
2013. máj. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

ezt fogom tenni

2013. máj. 15. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!