Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Segitség! (A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Segitség! (A TÖBBI A MAGYARÁZATBAN)

Figyelt kérdés
Van egy fiú az osztályunkban aki negyon tetszik nekem és nagyon kedves velem sokkal kedvesebbb mint masokkal.Csak az a baj hogy lehetséges,hogy másba szerelmes és hát nem tudom ezért,hogy mit csinaljak rédésul ma az egyik osztálytársam váratlanul megcsokolta.Előre is köszönöm a válaszokat.

2013. okt. 15. 20:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Do not mess yourself! Will be fine!
2013. okt. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
*rádásul* bocsánat a helytelen irásomért XP
2013. okt. 15. 20:09
 3/7 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem elég gáz ami mostanában megy az iskolákban. Nem olyan rég voltam végzős, de ami most megy, h mindenki mindenkivel szexel, smárol, jár az erkölcs teljes hiánya vagy még a csirája is ki van ásva az elég gáz.

Nehezemre esik elhinni, hogy bennetek a jövő.

Másrészt a szülők nevetséges és képmutató "Erkölcs" órája egyenesen felháborít. Mikor minden család össze vissza esik, szexel minden jöttmenttel.

ÁÁÁ gáz az egész.

2013. okt. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 választ! válasza:
Attól függ, hogy a csók után összejöttek-e? mert ha igen és már nem olyan kedves veled nincs esélyed. Ha még mindig kedves veled, akkor mond el neki. Ha nem jöttek össze akkor legyél titokzatos és írj neki egy levelet amiben elmondod neki csak ne írj rá nevet.
2013. okt. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
94%
dráma a pillangócsoportban...
2013. okt. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Off: Hármas, take my like.

On: Biztos, hogy sokkal kedvesebb veled, mint másokkal? Ha igen, akkor megéri megpróbálnod :D

2013. okt. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat a probléma csak az,hogy ma láttam kézen fogva menni a másik osztártásammal és hát osszejöttek ugyhogy feladhatom. :'(
2013. okt. 16. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!