Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az mi hogy találkoztam egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mi hogy találkoztam egy lánnyal egyszer, később elhívtam valahova, majd a tali végén adtam neki meglepit, erre ő elbőgte magát?!

Figyelt kérdés

Az a vicces hogy ő korábban mindig azt hangoztatta hogy milyen kemény csaj.

komolyan nem tudtam mi történt, nem is tudtam máshogy reagálni, csak így megöleltem hogy a vállamon könnyezzen.

Amúgy egy apró kis bögre volt, tőlem neked szöveggel.


Ez pont tegnap volt, azóta nem beszéltünk. Mé csinált ilyet?



2013. okt. 15. 20:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mehgatódott
2013. okt. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mé nem tőle kérded?:DD
2013. okt. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Pain for Pleasure ***** válasza:
100%
Lehet, hogy eddigi életében nem sokan kedveskedtek neki és emiatt ezen meghatódott.
2013. okt. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
te vagy a titkos szerelme és mikor megkapta a bögrét elsírta magát a boldogságtól
2013. okt. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Gondolom meghatotta, és ritka, hogy valaki ilyen kedves vele. Általában az ilyen emberek szeretnék azt mutatni, hogy kemények, de valójában éheznek a szeretetre. És mikor megkapják, az egy szomorú boldogság. Ennyi történt.
2013. okt. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szerintem tuti meghatódott.

Manapság nagyon kevés ilyen van... én is elsírnám magamat ,ha egy srác akár csak egy szál kerti gazt ad nekem, olyan szinten kimentek a divatból ezek a dolgok.


20/L

2013. okt. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!