Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk/férfiak nektek fontos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak nektek fontos hogy tudjon főzni a lány? Előny? Vagy nem számít?

Figyelt kérdés
Ha egy komoly kapcsolatot kerestek előny ha a lány tud főzni? Kort írjatok!
2013. okt. 16. 10:56
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
46%
ha nem tud, majd megtanul ... nem fontos
2013. okt. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
Mivel én profin tudok főzni, így nem elvárás hogy a csaj is tudjon, de elég nagy előny számomra, ha munka után valami finom kajával vár..
2013. okt. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim ***** válasza:
38%
Naná hogy előny, utálom ha nekem kell fözöcskézni mikor hullafáradtan hazaérek a munkából , szerintem ha komoly kapcsolatról van szó pláne
2013. okt. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 anonim ***** válasza:
62%

Tapasztalataim szerint kb alapelvárás, hogy tudj főzni.


Én meg gyűlölök, úgyhogy biztos, hogy nagy hátrány. :D Ez még annál is rosszabb, mintha nem tudnék, mert tudok, de nem vagyok hajlandó.


De figy, az én barátom szeret főzni, oda se enged a kajához, úgyhogy mi köztünk ez nem gond.


22L

2013. okt. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 anonim ***** válasza:
Nem elvárás de jó ha tud :) magamra szoktam főzni , de néha jobb lenne ha készen várna munka után :) de a csirkemell rizs nem igényel nagyobb tudást :D
2013. okt. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 anonim ***** válasza:
Joda Mester álmaim férfija.
2013. okt. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim ***** válasza:
Szerintem ez ma mar nem elvaras... regi idokben az volt ..de ma mar nem...
2013. okt. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 anonim ***** válasza:
100%

Heló!


Nem valami hatalams dolog a főzés. Viszont alap dolog! Főzni mindenkinek tudnia kellene, legalább huszonéves kora elejére. Miért? Mert az ember mellett nem mindig áll valai, nem mindig tud rendelni... Vagy csak nem rágod mindig valakinek a fülét, hogy "Naaaa, cisnáld meg aezt, meg azttttt".

Nem a zt mondom, hogy mesterszakácsnak kell lenni, de mindenkinek boldogulnia kellene a konyhában, leglaább olyan szinten, hogy egy "normális" evédet össze tudjon ütni.

Legyen az férfi, avagy nő.

2013. okt. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 A kérdező kommentje:

Utolsó, szerintem egy pasinak nem kell tudnia főzni...

Én mostanában majdnem minden nap főzök, általában sikerülnek is a kaják.

2013. okt. 16. 11:12
 10/62 anonim ***** válasza:
91%

Miért ne kellene? Egy férfi egyedül lakik egy lakásban. Nincs, aki főzzön rá. Mindig menjen étterembe, vagy rendeljen olcsó műkaját? Aki annyira igénytelen, hogy nem tudja - és nem is akarja - ellátni magát, az mit is vár?...


Régen rossz az a felfogás, hogy nőnek csak ezt kell, férfinak meg csak ezt kell csinálnia.


Az, hogy ha valaki nem tud vasalni, főzni, takarítani... - nem azt mondom, hogy csodálatosan csinálja, hanem leglaább az elfogadható szinten -, az az igénytelenség, nemtörődömségnek a tökéletes példája. Az ilyen ember ne várjon el semmit a másiktól, ha még magáért sem képes megtenni a legalapabb dolgokat.

2013. okt. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!