Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Természetes hogy leöregeznek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Természetes hogy leöregeznek egy nőt?

Figyelt kérdés
Egy férfi társkereső oldalon azt írta, hogy öregebbnek nézek ki, mint a képeken. És hogy biztos van már gyerekem. Tenném hozzá, hogy nem nézek ki annyinak amennyi vagyok, és még mindenhol elkérik a személyimet is. Vékony testalkatú vagyok, semmi jele nincsen egy képen sem annak, hogy szültem volna. Azt írta még, hogy vegyem inkább dícséretnek, hogy feljebb kerekítette a koromat. És hogy szüljek gyerekeket, mert nem fog meglátszódni az alakomon, sem az arcomon.
2013. okt. 16. 14:20
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Hű,bizti nem kamuztál?, mert ez a pasi szét alázott téged jelen állás szerint.
2013. okt. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
mutass 1 képet privátban és megmondom, hogy mi a helyzet!
2013. okt. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
nem kamuztam, ezt írta
2013. okt. 16. 14:24
 4/22 A kérdező kommentje:
2! nem mutogatom magam vadidegeneknek, főleg ezen az oldalon nem. és nem is válaszoltál rá...
2013. okt. 16. 14:25
 5/22 anonim ***** válasza:
Így látatlanban az a pasi nem tűnik nagy nőcsábásznak.Vedd dicséretnek, hogy öreg, többgyerekes anyának néz?
2013. okt. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Hát most erre mit lehet válaszolni?

Lehet, hogy a képed volt olyan, hogy idősebbnek nézett, vagy ilyesmi.

2013. okt. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
igen, azt írta, hogy vegyem annak
2013. okt. 16. 14:28
 8/22 A kérdező kommentje:
képeken se nézek ki annyinak, szóval, ezért nem értem
2013. okt. 16. 14:29
 9/22 anonim ***** válasza:

még ha bóknak is szánta volna... hát ennél bunkóbb bókot még nem igen hallottam

én még ha tudom is a korát a hölgynek akkor is inkább fiatalabbnak mondom..na ez már bók,de az hogy öregebb vagy..háát,nem tudom mit gondolt:/

2013. okt. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
képet privibe és írok
2013. okt. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!