Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek fog ma összebújni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek fog ma összebújni a szerelme valaki mással, ezen az esős, szeles és hideg októberi estén?

Figyelt kérdés

#a hetes válaszoló nem normális :D
2013. okt. 16. 20:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A 81%-os válaszolónak. :(
2013. okt. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Remelem nekem nem :(
2013. okt. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
remélem az én kis szerelmem nem fog..:(
2013. okt. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ez nem vicces ám!Tudod mennyire s**ar érzés?
2013. okt. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Tudom. :,(
2013. okt. 16. 21:02
 6/12 anonim ***** válasza:
50%
Csak egy dolgot szeretnék elmondani minden kedves embernek aki ezt a posztot olvassa. NE essetek szerelembe. Felesleges. Főleg ha fiatal vagy. Csak leköt, haszontalan. Olyan problémáid lesznek, ami az előtt soha nem volt. Minek gyártanál magadnak problémákat? Miért akarsz megfelelni másnak? Na... Legyetek már egy kicsit önzők, mindenki itt sír hogy nem jövök be senkinek, aztán ha igen hogy szakítok stb.. A legjobb dolog ha építed a saját kis dolgaidat. Aztán ha úgy érzed kész vagy rá ér. Addig csak akadályoz mindenben.
2013. okt. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
66%

Halljátok ezt??? Most húzzák fel a gumit!

Óhh és ez mi volt? Igen, igen most rakta be!

Fúúú már kúrja is rendesen... Eléggé ad neki... Közben a mellei fel le szambáznak... Úgy látom a csávónak jóval nagyobb farka van mint neked...És érti is a dolgát. Csaj nagyon sikongat közbe... Jól meghúzza a szerelmedet, pakolja rendesen mint a krumplis zsákot ... A végén szerintem vagy a szájába vagy a melleire fog élvezni. Aztán szétkeni...

úhh elég rossz lehet ,hogy nem te dugod :(

2013. okt. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
;D
2013. okt. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés de durva ... Betalált :(
2013. okt. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A kulcsszó a legjobb :DDD
2013. okt. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!