Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még olyan rajtam kívül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még olyan rajtam kívül aki az utálatos, hideg, bunkó emberekhez vonzódik?

Figyelt kérdés

Régen azt hittem (talán a filmek miatt) hogy a lovagias talpig úriemberek a zsánereim, de rájöttem, hogy egyáltalán nem. Sőt, kifejezetten zavar, ha kihúzzák nekem a széket, kinyitják az ajtót, vagy egyáltalán, úgy bánnak velem, mint egy nővel, már abban az értelemben, hogy bókolnak vagy ilyesmi. (Na nem mintha annyi udvarlóm lenne, de a neten valamiért mindig megtalálnak az ilyenek)

Legutóbb le édes csillagozott valaki és ezen úgy felkaptam a vizet, hogy visszaküldtem az anyjába.

Ellenben mikor egy másik valaki bunkó, hímsoviniszta módon szólított le, bár kicsit felháborodtam, rájöttem, hogy engem felizgat ez a stílus.

(Ja, és van egy perverz vonzódásom Damu Rolandhoz XD)


2013. aug. 15. 20:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Ja a többség így van.
2013. aug. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ismerkedésre akkor javaslom Budapest VIII. és XI. kerületét...
2013. aug. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
XI. = IX.
2013. aug. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Na akkor te útszéli suttyi este úgy megdugnálak hogy a füled kettéáll. Kor?
2013. aug. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Jó, de persze az intelligencia is számít. Én inkább a Doktor Houseosan bunkó emberekre gondoltam, Damu csak zárójeles megjegyzés.
2013. aug. 15. 20:35
 6/10 anonim ***** válasza:
Aha igen manapság ez a menő a nők körében, csakhogy sokan a veled hasonlókkal úgy vannak hogy nem tartják igazi nőnek, csak arra hogy egyszer jól megdug.ják :S
2013. aug. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

De mondom, hogy nekem nem menősködésből tetszenek, sőt, alapvetően elítélem a bunkókat, de ha egyszer ez indít be, arról nem tehetek, nem az én választásom.

Egyébként nem a suttyó paraszt bunkókra gondolok, ők valóban divatosak, inkább az ilyen életúnt byronokra, akik arrogánsak, közömbösek a világgal szemben és lenézik az embertársaikat.

2013. aug. 16. 00:51
 8/10 anonim ***** válasza:

Pont olyan vagyok mint ahogy leírtad(Vicces pont Dr.House a példaképem a személyiségével hogy magányos bunkó paraszt és mégis zseniális, tökéletesen bemutat a társadalomnak), lesz**ok mindent és mindenkit, sosem voltam kétségbe esve hogy mi lesz velem (legrosszabb esetben meghalok és?) Teljes mértékben unom a világot az életet, és túl vagyok a halálgondolatán, és alapvetően bunkó vagyok mindenkivel.


Ha viszont van egy lány akit szeretek vele közel sem leszek ilyen. De elárulom sok lány volt aki egy k**sög f**zért elhagyott. Ebből volt aki megverte a lányt, sokan megcsalták de hát most ez a menő, és áldásom az ilyen emberekre :) Ennél jobbat érdemlek.

2013. aug. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igazi kötözködős bunkó bunyót kereső ember vagyok és a legjobb aljzószer az adrenalin. Na mi lesz rib i?
2013. aug. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
remélem nincs túl sok belőled.. mert akkor búcsút inthet a normális nő a normális pasiknak.
2014. jan. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!