Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon tetszik egy srác, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy srác, de csak látásból ismerem, az egyik barátnőmnek az osztálytársa, fogalmam sincs hogy hogy tudnék vele beszélni, mert nem merek odamenni hozzá, meg különben is mit mondanék? Félek a csalódástól. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2013. okt. 16. 23:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha azt várod, hogy körbeugráljanak, akkor arra várhatsz.

Illetve mi van akkor ha oda mész hozzá?


Ha egyedül van valahol, nincs a közvetlen közelében senki, akkor miért ne próbálnád meg?


Én se akkor próbálkozom be egy csajnál, amikor rajta kívül tucatnyi barátnője nézi mi a szart akarok.


Ha meg csalódás, akkor mi van? Minden csoda 3 napig tart.

2013. okt. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Biztos lesznek olyan válaszok, vagy megfordul valakiben az, hogy azt javasolja neked, hogy kerítőként használd a barátnődet.


Én ezt két okból tartom rossz ötletnek. Egyrészt azt mond neked, amit akar, úgy alakítja a dolgokat, ahogy ő akarja, és nagy eséllyel nem úgy csinálná, ahogy te elképzeled. Ergo keverné a szart.


Ezért jobb, ha egy harmadik embert nem vonsz bele és te magad teszel a cél érdekében.

Rengeteg a képmutató ember, főleg a hőn nevezett gimis "barátok" között. Mi van akkor, ha neki is tetszik, csak nem mondja neked? Érted mire akarok kilyukadni?

2013. okt. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igen,értem,köszönöm:) de ha oda is mennék hozzá,mit mondanék ha nem ismerem és ő se engem?:/
2013. okt. 17. 17:03
 4/5 anonim válasza:

Istenem, ezek a kis 13 éves "oviszerelmesek"! "Jajj, nyem mejek ogyamennyi, féjek hogy nem teccek neki!"

Menj oda, és mond meg a tutit, hogy mi a helyzet! Ha szépen beszélsz vele, nem úgy mint egy kis flegma ri-bi, akkor tuti hogy lesz valami! ha meg -16 vagy, akkor rohadtul mind1, mert úgy is vége lesz!

2013. okt. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Légy lányos és nőies, én is fiú vagyok, arra tapadunk, aki lányos.
2020. ápr. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!