Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Efolott a kettosseg folott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Efolott a kettosseg folott nem tudok tullendulni. Velemenyek?

Figyelt kérdés

Vonzodik hozzam egy 50 eves ferfi, es en is hozza. Ez normalis? Megorulok erte, viszont korabban sosem gondoltam volna magamrol, hogy egy ennyivel idosebb ferfiba esek majd bele. Valahol a vonzodasom ellenere abnormalisnak erzem. A kulvilag miatt? Vagy ez valoban az? Valahol meg magamnak is nehez beismerni, hogy ez a helyzet. Mit gondoltok errol a temarol? Normalis ez, akar a ferfi, akar a no reszerol? Talan nem a normalis szo a legjobb szovalasztas,de ertitek gondolom mi a problemam. Esz kontra sziv. Illetve furcsa, hogy ennyire nem ismertem magam, korabban az ilyesmit eliteltem.


25N


2013. okt. 17. 12:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem normális ekkora korkülönbséggel kapcsolatba kezdeni.


Nekem ez a véleményem:D

2013. okt. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

mi a normális? az amit a többség mondd? miért? (a németek akkori többsége szerint normális dolog volt a fasizmus)


szerintem az a normális amivel nem bántok mást ... azzal senkit nem bántasz, ha idősebb a párod, legfeljebb téged bánt vele néhány nemnormális :)

2013. okt. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de lehet pár év múlva meghalsz, miért ne kufircolnál még egy kicsit az öreggel, ha ez minden vágyad? Ugyan mi rosszat teszel ezzel bárkinek is? A te dolgod.
2013. okt. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!