Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen a barátnőm szakítá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen a barátnőm szakítás után?

Figyelt kérdés
Pár napja szakított velem az exem. Szinte meg sem magyarázta, csak annyit mondott, így jobb lesz. Boldog volt ő is és én is. Utána mondta, hogy lezárta, kiderült, már mással ismerkedett a szakítást követő napon. Engem ez nagyon megviselt. Barátnőm felhívott, hogy 10 percet kell várnia a buszra, menjek ki. Mondtam neki, hogy nem vagyok jól és nem fogok 2 percre kimenni. Megsértődött, hogy akkor nem is vagyok igazi barátnő. Rá pár napra oda hívott vásárolni, ahova az exemmel jártunk, mondtam, hogy még nem vagyok képes oda elmenni, sok az emlék. Fel volt háborodva és azóta sem keresett, hogy hogy vagyok.
2013. okt. 17. 12:39
 1/6 Lina93 ***** válasza:
Nem barátnő az ilyen.
2013. okt. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Á csak nagyon gyerekesek vagytok még, minimum megbeszélhetnétek, hogy te ezt most miért teszed, legyen szíves értse meg, bla. bla. Kommunikáció! Csak néha a kislányok inkább durciznak. De te se játszd a mártírt azért, mert szakítottatok. Pont jó lenne neked, hogy a barátnőiddel lógj!
2013. okt. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ez pár napra rá történt! Nehogy már én ugráljak neki! Látom nem csalódtál még senkiben! És ha éppen rosszul vagyok, fekszem az ágyban, mert megviselt, agyam eldobom esküszöm, ahogyan itt egyesek gondolkodnak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2013. okt. 17. 13:21
 4/6 A kérdező kommentje:
Egy barátnő!!!! csinálja ezt velem minden szakítás után!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nem érdekli az érzelmi életem!!!!!!!!!!!!!
2013. okt. 17. 13:23
 5/6 A kérdező kommentje:
nem szakítottunk, a pasi dobott ki magyarázat nélkül! olvasd el még egyszer amit írtam!
2013. okt. 17. 13:23
 6/6 anonim ***** válasza:

a kérdésre válaszolva az a barátnőd nem igazán igazi barátnő,a saját gondjával bajával foglalkozik miközben neked szükséged lenne rá,háát mit ne mondjak nem szép dolog

inkább keress egy olyan barátot aki meghallgat és melletted van ilyen helyzetekben ;)

2013. okt. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!